Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon szeret mėg? Ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret mėg? Ezek után már nem vagyok benne biztos.

Figyelt kérdés

Ėn roma vagyok, a barátnöm nem.

Összevitáztunk ės azt mondta...idėzem... "te r*ohadt cigány"

Most nem beszėlünk egymással.



Ne gyertek az eröszakkal, fėltėkenysėgen volt a vita.



2014. júl. 8. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dobd ki
2014. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan egyszerü... ėn szeretem.

Egyėrtelmüen azt ėreztem,hogy ö is engem,de ezek után minden olyan más...egy kicsit olyan mintha egy idegen lenne.

2014. júl. 8. 09:01
 3/13 anonim ***** válasza:
ha egyszer ilyet mond, fogja máskor is.. :(
2014. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem lehetett túl jó érzés.
2014. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Most ebből melyik szó ami jobban fáj? Szerintem cigányra azt mondani hogy cigány, az még nem sértő. Hiszen ti is mondjátok egymásra. Az hogy rohadt...most mit mondjak, a barátnőm engem is hívott már rohadt köcsögnek, felindulásból. Megbocsátható, főleg ha okot is adtál rá. Üljetek le megbeszélni és nem árt ha tudja a szavai súlyát.
2014. júl. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok roma(17f),a barátnőm pedig igen (félig) és sajna nekemis néha ki csúszik a számon,nem téged nem szeret hanem a cigányokat de ha veled eltudta "viselni" akkor téged úgy szeret ahogy vagy csak még nem szokta meg hogy az vagy és valószínű hogy zavarja vagy csak ideges volt és kicsúszott a szájan.
2014. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
igen, csak ezt nem véletlenül mondta, hanem szándékosan... Olyan mintha te mankóval tudnál járni, és a párod azt mondaná te rohadt nyomorék. A bnője valahogy így értette..
2014. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kedves 6 os akiknek ilyen kicsúszik a száján, azok elég mocskos emberek, már nem azért. Akármilyen mérges lennék a páromra akkorse mondanék ilyet neki... Inkább káromolnék mindent mindenkit de őt nem..
2014. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerintem sem kėne lecigányozni a szerelmünket.


Maga az a szo,hogy cigány az nem zavarna, de hozzá tette azt is ,hogy rohadt... igy már teljesen más.

2014. júl. 8. 09:12
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
#6 vagyok megint,ha az ember ideges nem azt fogja nézni hogy mit mond hanem hogy a másiknak rossz legyen,ilyen az ember természete,miért lennék mocskos?Nem értelek engem is leb#zizott már és?
2014. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!