Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiúnak tetszik egy lány, de a lány túl félénk, akkor csak azért nem szólítja meg, hogy a lány ne ijedjen meg/ jöjjön zavarba?

Figyelt kérdés
Ez a fiú nagyon magabiztos, legalábbis így tűnik. Én nagyon félénk vagyok, de csak azokkal, akiket nem ismerek olyan jól. Még pár évvel ezelőtt mondta nekem az egyik osztálytársa, hogy tetszek neki, ès hogy a barátnőjével emiatt szakított. :/ Nekem is tetszik, de nem tudom mit tegyek. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2014. szept. 9. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Legalább mosolyogjál rá, és legyél a közelében...

de ha elakadsz valamilyen feladatban, és tudod, hogy ő ért hozzá, segítséget is kérhetsz tőle.

2014. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kálmix ***** válasza:

A kérdés első feléből én úgy érzem, hogy csak magabiztosnak látszik az a fiú. Ha annyira az lenne, hogy tudja mit akar (téged) akkor már lépett volna. Ilyen nincs, hogy nem szólok hozzád, nehogy megijedj...

Kénytelen leszel te leszólítani valamilyen ürüggyel, hogy kiderüljön tényleg tetszel-e neki vagy csak kavarják az állóvizet a többiek. Mert sajna ez is benne van a pakliban.

2014. szept. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Lehet, hogy tényleg erről van szó, de már párszor rám mosolygott, meg a buszon is szokott nézni.

Viszont, ha tényleg csak kitalálta valaki, akkor nem mernék hozzászólni, csak ha már biztos.

2014. szept. 10. 03:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Mikor lesz biztos?

Ha megszólítod. Addig csak találgatás.

2014. szept. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Figyelj... Nem akarlak elkeseríteni, de ilyen nincsen... Ha a fiúk valamit nagyon akarnak, elérik, vagy akér kezdeményeznek. L/16
2014. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ency97 válasza:
Lehet hogy az is benne van viszont szerintem nem a lánynak kéne odameni egy fiúhoz szerintem!
2014. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért van egyenjogúság? Mi értelme van így?
2014. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!