Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek a barátnőm tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek a barátnőm tetszik. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel mindent együtt csinálunk, ő egy fullos lány. Én meg csak egy átlagos csaj.

Mindenki őt bámulja mindenkinek ő tetszik.

Úgy érzem ha mellette vagyok egyedül fogok meghalni:(

Pedig belsőre én vagyok a jobb de azt ki nézi mostanság..

mit kéne tennem?



2014. szept. 6. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Tépd ki és edd meg a szívét.


Vagy olyanokkal lógj akik hasonló szinten vannak mint te.

2014. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
A nőket pláne nem érdekli a férfiak belsője, szóval nem kell a rinya.
2014. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, milyen ez, évekig így voltam én is a legjobb barátnőmmel. De sose mutattam ki, hogy ez engem bánt. Aztán teltek az évek, én előnyömre változtam külsőleg, ő hátrányára, és fordult a kocka, mindenki engem nézett, velem kezdett, ami kezdetben jól esett, de később rájöttem, hogy ettől egyáltalán nem vagyok előrébb, és a legtöbb pasi úgyis csak megfektetni akar, amire nincs szükségem. Barátnőm látványosan féltékenykedett, pedig valójában nem volt mire. Akit komolyan érdekel valaki, annak nem csak a külső számít.

Ha lesz barátod mondjuk, akkor nem fog érdekelni, hányan nézik meg a barátnődet, azzal fogsz foglalkozni, hogy ott van az az egy, akinek te vagy a legjobb, és nem azzal, hogy a többi ismeretlen srác hova teszi a szemét.

2014. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 *Victorique* ***** válasza:
100%

Hogy is volt az a mese? A két lánytestvérről, akik közül az egyik gyönyörű volt, de beképzelt és buta. A másik meg rondácska, de okos és kedves. Először mindenki a széphez ment oda, aztán megismerték és átpártoltak a csúnyábbikhoz.

Nos, akkor te az átlagos külsőddel máris előrébb vagy :)


Egyébként a fullos nálad mit takar? Ma nagyon sok lány azt hiszi, hogy szép, de ha nem lennének rajta azok a divatos holmik, frizurák és smink, akkor igencsak rondácskák lennének. Más meg, aki átlagos, ha kisminkelnék, felöltöztetnék menő ruhákba, ezerszer jobban nézne ki. Esetleg kérjél tőle divat tippeket.

2014. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2014. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!