Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki látta az expendables 3at?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki látta az expendables 3at?

Figyelt kérdés

Holnap nézném meg anyuval moziban és lehetne pár kérdésem erröl?pl

Jó film?

Ugye nincs benne meztelen vagy szexjelenet?(remélem nincs)

Sok a vérontás?

nagyjábol mi a lényege?



2014. szept. 10. 08:59
 1/9 A kérdező kommentje:
16/L
2014. szept. 10. 09:03
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első 2 részt nem láttad? Mert gondolom hasonló, én még csak a kettőig jutottam, de azt mondják a 3 nagyon gyenge lett...
2014. szept. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 -=Koldus=- ***** válasza:

Hasonló, mint az első két rész.

PG13-as korhatár besorolású, szóval nincs benne semmi szexjelenet és egyéb kiömlő belek (sajnos)

Sok a vérontás, de a korhatár besorolás miatt semmi durvára nem kell számítani. Egy agyatlan film, délutáni kikapcsolódásnak tökéletes.

2014. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi:) és nemláttam az 1,2öt:( de azért jó film?4dx-ben akarom majd megnézni:)
2014. szept. 10. 09:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Miert baj ha van benne szexjelenet?

Amúgy jó film ha ismered vmennyire az evezred előtti akciohősöket..

2014. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért mert egyszer volt egy hulye estém

Megnéztuk anyuval a wall street farkasát és nemtudtam hogy van benne szexjelenet csak hogy vigjatek

Aztán kiderult hogy az egesz egy szexfilm :D és gondold el milyen anyuddal egy ilyet megnézni...

2014. szept. 10. 09:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Film közben cuki hanghordozassal közölhetted volna vele hogy neked is ez a kedvenc pózod. :D


Nem lenne több kerdese.

2014. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig az egy még elég nézhető de nem akarlak lebeszélni...
2014. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De nagyon durva film?vagy milyen? Lehet hogy ma megyunk azert
2014. szept. 10. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!