Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki már nem látta egy ideje azt, akit szeret, és nagyon hiányzik neki?

Figyelt kérdés
Ti hogyan élitek túl?
2014. júl. 17. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Jelen.

Hát csak úszom az árral:// Semmit se tudok tenni, illetve amit tudtam megtettem, de ez sajna nem jött be, ergo most böjt van:(

2014. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ritkán látom, mióta mást szeret :(
2014. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak ülök és várok. Közben azon gondolkozom, hogy miért is nem adom fel?! Hiszen pontosan tudom, hogy szarik a fejemre :'(


L

2014. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Többnyire úgy hogy minden nap skypeolunk persze így is rossz hogy úgy megölelném megcsókolnám puszit adnék a kis cuki pofijára de monitoron keresztül ugye nem megy. Nagy segítség viszont estére egy ölelgetős párna(az én esetemben egy nagy plüssmaci)mert így legalább el tudok aludni.
2014. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

van

lelki beteg lettem miatta, ez egy nagyon kegyetlen kínzás

2014. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én sem vagyok azzal akit szeretek,mert annyi rosszat tett érte,hogy jobb ha távol van tőlem.Ezért engem ez a tény nem tud elszomoritani.
2014. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen... :( Már jó rég nem láttam, de most, hogy tudom, holnap este együtt leszünk, még lassabban telik az idő.. ez valami borzalom..
2014. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen..es nagyon borzaszto a hianya. annyira vagyok az olelesere,hogy beleszagolhassak a hajaba,hogy ne engedjuk el egymast. hetfon talalkoztunk es most egy ideig nem fogunk. a nyaklanca van velem,amit adott. <3


28/F

2014. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, és borzasztóan hiányzik..

Csak várom és várom a percet, hogy láthassam.

2014. júl. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!