Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki egyszer már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egyszer már nem engem választott, akkor soha nem is lehet már belém szerelmes?

Figyelt kérdés
Nemtől függetlenül, elméleti kérdés.
2014. szept. 10. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyha csalódik abban akit választott,akkor lehet eszébe jut hogy mégis csak te kellenél neki,szóval lehet még beléd szerelmes ez biztos.
2014. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csabika1971 ***** válasza:
Az emberek változnak, biztosra soha semmit nem lehet állítani, főleg érzelmek terén.
2014. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, aki egyszer már nemet mondott rám, az nem mond igent (Randiztunk, beleszerettem, de nem jártunk. Utána hónapokig próbálkoztam lányként.). Úgyhogy ilyenkor hagyom és keresek olyat, aki egyből igent mond.

Persze olyan is volt, aki össze akart velem jönni egy buliban, elrontottam és összejött mással. Rá egy évre megkeresett (azt hittem már sosem beszélünk) és összejöttünk.

2014. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DanteSparda ***** válasza:
ha valaki egyszer nem engem választott utánna rám se nézzen többet
2014. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!