Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme az életnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme az életnek, ha kiderült, hogy nem szeret a lány, akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
az élet egy kín, az élet egy fájdalom...
2014. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Néha úgy érzem, hogy semmi. :(
2014. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Éld tovább az életedet, és rájössz majd, hogy rengeteg dolog van, ami boldoggá tud tenni, csak most szar kedved van, és nem veszed észre ezeket. Kitartás. :)
2014. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg semmi,élünk és meghalunk,ez a körforgás
2014. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Hálistennek van még pár más dolog is a Földön, a nőkön kívül... :-)


(...majdhogynem az az igazság, hogy mindenért érdemes élni, kivéve a nőket :-))

2014. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés, csak fordított a nem.. ezen túl kell lépni, előtte is volt élet. Egy ideig nehéz, aztán elmúlik, ne aggódj.
2014. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Majd jön másik, csak át kell lendülni a mélyponton. Mondjuk ez tényleg nehéz, de nem lehetetlen.
2014. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Semmi. De ha szeret akkor ugyanannyi.
2014. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Légyszives ne sajnáltasd magad. Nem csak neked vannak ilyen problémáid. Történetesen engem már többször is kikosarazott az akit nagyon szeretek és megmondta hogy nem lehet köztünk SOHA semmi...ennek ellenére sajnos még mindig nem tudtam elfelejteni, mégsem akarom felakasztani magam:). Majd jön egy másik lány (tudom most úgy érzed hogy te sose leszel boldog nélküle, de ez hülyeség), aki sokkal értékesebb lesz számodra és minden jó lesz:). Csak légy türelmes:).
2014. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell panaszkodni, meg kell próbálni elfelejteni. Tudom, nehéz, de lehet, hogy a következő lány szeretni fog. Nekem kicsit rosszabb, mert előnytelen külsőm van, és még szóba se állnak velem a legtöbben


Kitartást!

2014. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!