Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit ronthattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit ronthattam el, vagy eleve rosszul csinálom az egészet?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátnőm soha ezért szoktam az utcán próbálkozni lányoknál de nem megy valami jól. Szóval odamegyek a lányhoz kedvesen és barátságosan ezt mondom neki:"Szia Ne haragudj, hogy zavarlak de te nagyon szép lány vagy. Nincs kedved meginni valamit esetleg közben megismerkedni velem?"Erre egyszerűen szó nélkül elmennek és faképnél hagynak. Csak azt nem értem, hogy mit csinálok rosszul? Kb olyan 15-17 éves lányoknál próbálkoztam. 15/f

2014. szept. 10. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha velem ezt csinálná egy pasi én is szó nélkül otthagynám. Ha az utcán így leszólítasz valakit azt zaglatásnak fogja venni. Meg amúgy is a 15 éves fiúkat a legtöbb csaj még nem veszi komolyan. Max a 12-13 évesek. Na de róluk meg tényleg le lehet szállni. Szerintem 15 évesen még ráérsz szóval nem kell kétségbe esni.
2014. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Első sorban meg inni valamit??:DD Le ittatni akarod ökett vagy meg ismerni?? A külsödön gondolkodtál már lehet nekik nem tetszel... MÁsod sorban nem le támadni kell ökett. elsönek barátkozni velük aztán majd ki sül belöle valami.. (19)L
2014. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez szerintem fake,.. de van egy közösségi portál ahol lehet, hogy ennyi idő befektetéssel nagyobb sikereket érnél el, jelölés-chat-randi... így a te korodban gördülékenyebb módja az ismerkedésnek
2014. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez lúzer faktor. Így is lehet ismerkedni, utcán leszólítva. Alapból nem az számít, hogy mit mondasz, hanem, az hogy hogyan. De azt most hagyjuk. Mivel a beszélőkéd kéznél van ezért gyors kielemzem. Első mondat: A köszönésig jó. Bemutatkozol, nem is tudom ezt miért kell írnom. Nem kell a teljes neved, mert az hülyén hangzik, már elég egy Peti vagyok. Már is sokkal bizalmasabb a szituáció, hogy tudja a neved. Válaszul valószínűleg ő is bemutatkozik, szintén csak keresztnévvel. Már ezzel előrébb vagy. Az agy nem tesz különbséget a tagadás és akarás között, így hiába teszed hozzá, hogy "ne", akkor is a haragszol szót használod. Folytatásilag ugyan ez a hiba, eleven úgy mész oda, hogy zavarod, vagyis ezt mondod. Ha így szólítasz le egy lányt az egyértelműen azt jelenti, hogy nincs semmi önbizalmad, félénk és határozatlan vagy. (Annak ellenére, hogy a leszólításhoz is kell bátorság) Ezek olyan tulajdonságok amik nem vonzóak a másik nemnek. Nekik a domináns a vonzó. Következő hiba: Szép lány vagy. Ez közhelyes és sablonos. Másik csak azt sugározza, hogy csak is azért szólítottad le, mert szép, persze ezzel hizlalod az egoját, de lekoptatásra kell számítani. A belső tulajdonságát kell dicsérni, mert az nem felszínes, mást részt meglepd vele, mert 100% nem szokott arra irányuló bókot kapni főleg egy idegen fiútól. Sokkal többre tartják a nők. Meg a szép az semmit mondó, legalább hozzátennéd, hogy mi benne a szép, pl a haja. De ahogy írtam, hagyd a külsőt. Itt jön a kérdés, hogyan is tudnál egy vadidegen lánynak belső tulajdonságára bókot mondani. Lehet. Pl. Aranyosnak talállak, szimpatikusnak, tetszik a kisugárzásod. stb. Most jönni fog egy ellenmondás saját magamtól, bizonyos szinten az agy nagyon is érzékeli a tagadást. Így sose kérdezünk, hogy Nincs kedved meginni...? Hanem Van kedved meginni...? De ez sem jó, a jó pasi sosem kérdez, minimalizálja a kérdéseit, és ha kérdez az sem eldöntendő, hanem kifejtő kérdés. A sok kérdésnél elhal a beszélgetés. Szóval a helyes pl. Az lenne: Meginnék veled valamit. Kijelentő mondat, mondanivalója ugyan az, de sokkal másként hat, dominánsabban, határozottabban, magabiztosabban... De még véletlenül sem mondj ilyet egy lánynak. Röhejes szó szerint a mondatod. Meginni vele valamit és esetleg megismerkedni? Ezzel a dumával ne csodálkozz, ha szó nélkül ott hagynak. Ne akarjál már meginni valamit egy idegen lánnyal, ráadásul az utcán. (Egy szórakozó helyen már inkább)Azt mond: Szeretnélek megismerni. És még véletlenül se akard elhívni valahová. Csak egy elérhetőséget kérj, amit egy rövidebb beszélgetés előz meg. Na jó, akkor még pár szó a testbeszédről. Oldalról közelíts meg egy lányt, az a legjobb, hátulról semmikép sem, egyértelműen támadásnak veszik. Határozottan. Szemkontaktussal és a beszélgetés alatt is néz a szemében. A legfontosabb, mosolyogj, de ne vigyorogj. Ne legyen zsebben a kezed, lássa a tenyereid. Ne állj hozzá túl közel, fél métert hagy kettőtök közt és a lábfejeid felé nézzenek. Amikor odamész hozzá és megszólítod, érintsd meg, csak egy pillanatra, vállát, karját, de érj hozzá. Hirtelen ennyi. Van még kérdésed?
2014. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!