Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nok! Ti foglalkoznatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nok! Ti foglalkoznatok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Evek ota szerelmes vagyok bele, de mivel visszautasitottam, ezert mar nem probalkozik, viszont neha ugy erzem/latom, hogy engem nez.

A legnagyobb problema az, hogy hallottam rola, hogy az utobbi par evben a csajokat csak szexre hasznalja. Viszont evek ota az az erzesem, hogy O az igazi.

Tehat az lenne a helyzet most, hogy en kellene kezdemenyezzek nala valami modon, es nem tudom, megerne-e.


2014. szept. 10. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
egy próbát megér
2014. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem is.de miután egyszer visszautasítottad,lehet hogy a büszkesége miatt nem fog belemenni a dologba...de ha ennyire oda vagy érte miért utasítottad el?
2014. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Feltem tole. Tul tokeletesnek kepzeltem magamhoz kepest.
2014. szept. 10. 12:14
 4/9 anonim ***** válasza:
ha kelletél neki,akkor ez nem akadály!!na meg megint mi nők alábecsüljük magunkat!ha füvel-fával dug,akkor egyértelmü hogy nem épp tökéletes
2014. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem az a kérdés inkább, hogy Ő foglalkozna-e veled?
2014. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1.) Minek hajtottad el, ha ő kell és még be is próbálkozott nálad?


2.) Lehet a te elutasításod hatására lett az összetört szívű megkeseredett versenydugó, aki miattad veszítette el hitét a női nemben és miattad lett íly kopár az élete, hogy csak a b**szás motiválja, mert már nem hisz a női szív szerető erejében...

2014. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

12:33

ez mind szep, csak elotte is olyan volt. Ha jol tudom volt 1 komoly baratnoje, akit szeretett, de az megcsalta ot, szakitott vele, es akkor megfogadta, hogy ezentul o is csak jatszani fog az emberekkel.

2014. szept. 10. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha jol tudom volt 1 komoly baratnoje, akit szeretett, de az megcsalta ot, szakitott vele"


Gratulálok, a szép kilátásokhoz.

Te ilyen lábtörlő beállítottságú ember vagy?

2014. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál akkor hogy téged is megdugni akart? Mondjuk nem mintha ebben bármi rossz lenne...
2014. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!