Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Foglalkoznátok olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkoznátok olyan pasival, aki napi szinten felmegy egy szextárskeresőre és ismerkedik nőkkel?

Figyelt kérdés

Még csak ismerkedési fázisban vagyunk, többször akart velem találkozni, csak én nem akartam. Állítása szerint csak beszélget ezekkel a nőkkel, a többséggel nem találkozott, meg szerinte ez nem különbözik egy sima társkeresőtől. Én viszont láttam, hogy néz ki egy ilyen oldal. Csupa olyan kép van, ahol a nők meg a férfiak is meztelenül mutogatják magukat "ott lent", meg egy csomó homoszexuális és transzvesztita is fent van. Másfelől többször segített nekem, ha szükségem volt rá és egy alapvetően rendes embernek ismertem meg.

Szóval nem tudom őt hova tenni. Ti mit gondoltok erről?


2013. dec. 1. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

a találkozás szexet jelent


haverom is fent van, találkozás lakáson

2013. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rúgnám seggbe az ilyet! Velem ne "találkozgasson" mert ez lehet nála mást jelentett volna. Az ilyen ember max ismerősként, vagy haverként állná meg a helyét a szememben, semmi több.
2013. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem érdekelnek a pasik.A perverzek meg végképp nem.
2013. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem!
2013. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki van zárva. Én azzal sem kezdek aki túl nőcsábász
2013. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!