Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemenyetek rólam első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemenyetek rólam első ránézésre? Képpel.

Figyelt kérdés

1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


2014. szept. 10. 18:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
36%
mennyi irigy ember van :P szerintem szép vagy, csak ne használj ennyi rúzst, inkább valami egyszerűbbet, kevesebb kiadásban.
2014. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
35%

Elsőre ránézésre szép kislány vagy.

Másodszor már rád sem merek nézni, mert lecsuknak pedofíliáért.

:-)

2014. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
68%
Ne csücsöríts
2014. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
58%

istenem:o fiuk nem csak a f***otokkal gondolkodtok vegre.

es normalis igaz valaszokat adtok.

buszke vagyok ratok:))

2014. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
63%

1. képen pózolás iszonyatosan erőltetett, unszimpatikusnak tűnsz.

2. képen már kedvesebb tekinteted lenne, de a tűzpiros rúzs igénytelen.

3. képen csücsörítéstől tényleg ostobának és tucatnak tűnsz, túl látványosan követed a divatot.


Mindhárom képből látszik, hogy alternatív stílust követsz, öltözködésben, a külsőd kialakításában semmi egyéniséged nincs. Azzal pedig, hogy ennyire pózolsz a kamerába, ahogy nézel, amilyen benyomást keltesz, nincs önálló, mások felszínes megítélésétől független személyiséged. Szomorú.

2014. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
51%

Sztem nagyon erős a smink de ezt többen is írták előttem. Sztem vagy világosabbat (kicsit 'természetesebbet') használj vagy egyáltalán ne. A szemednél is kicsit visszavehetsz. Látszik a képeiden (mimikák, beállások), hogy kelendőbbé akarod tenni magad, emiatt tűnhetsz ri_bancnak. Amit ezek alapján persze 100%-ig nem lehet megállapítani. Sok lánynak tényleg szüksége van ezekre (ha azt mutatják milyen kelendőek, akkor a fiúk azt veszik észre h ha sok fiúnak tetszik akkor még se lehet olyan rossz, sőt...).

Te azért tűnsz inkább szánni valónak, mert ezekre nincs szükséged, viszont mégis úgy teszel, mintha lenne és látszik h nem vagy tisztában magaddal. Vagy még többet akarsz (de rossz felé próbálkozol, ezért sem sikerül semmi). Vagy nem vagy megelégedve magaddal (ami egy téves érzés) és ezért a külsőségekbe akarod rejteni az elégedetlen belsőd.


Ha csak egy ilyen képet látnék fb-on h egy ismerősöm hozzászólt/like-olta, akkor azt gondolnám h csak egy ri.bi.


Viszont itt írtad ki a kérdést és valójában lehet h értelmes vagy, csak egy buta felszínes külső mögé rejted. Azt nem tudom h miért...


Ha tévedek és tényleg egy kis liba vagy, akkor azt mondanám h kicsit változtass a sminkelésen és a rúzs is sok, és csináld máshogy mert ez egyébként se vonzó.


Ha normális vagy ezekre nincs szükséged, bőven visszább vehetsz, pláne a rúzsból, mert nincs rá szükséged a külsőd miatt, akik aránytalanok (vagy annak gondolják magukat!) azoknak van szüksége. DE ha még mindig nem győztelek meg, akkor is vegyél vissza mert így csak nevetségessé teszed magad...

2014. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
Még mindig él a kérdés? :O
2014. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 Baranka ***** válasza:
Hogy egy nagy r.banc vagy. Bocs!
2014. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
Még mindig itt vagy??
2014. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
Természetesebben kellene, nem ennyire megjátszottan. Kicsit egyszerűbben. Kevesebb rúzs/smink, nem ilyen erőltetett pózok, arckifejezések. Egyébként szép vagy, aranyos vagy külsőre.
2014. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!