Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy valljam be neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be neki hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok. Már elég sokan tudják rólam, kivevéve pont azt a lányt aki tetszik nekem. Rég óta barátnők vagyunk, de rég beszéltünk. Szívesen össze jönnék vele, de nem merem el mondani neki a dolgot, még célozgatni se, mert nem akarom, hogy megutáljon vagy eltávolodjunk egymástól. Mit és hogyan csináljak?

2014. aug. 13. 21:46
 1/4 anonim válasza:
szerintem próbáld meg azt hogy célozgatni rá vagy arra rájönni hogy ő is leszbikus e.
2014. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem itt derülne ki,hogy barát e valójában.. ha így nem fogad el akkor mehet tovább.. de ha meg elmondod neki akár rá is kérdezhetsz,hogy őt nem érdekelte calaha ez a dolog?Vagy annyira van ellene,hogy elfogad így,de ő nem lenne együtt így senkivel...és itt kiderülne ,hogy lenne rá lehetőség vagy sem.. Szerintem..
2014. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

próbálj vele beszélgetést kezdeményezni a témáról,és a megnyilvánulásából kiderül,hogy miként érez irántuk.

ha nem utálkozó,akkor tovább lehet vinni a témát arra,hogy ha úgy adódna akkor benne volna egy 3asban,ha az is nyerőnek mutatkozik nála akkor azt is meglehet tudni,hogy milyen lányokat keresen hozzá.

És ha bátor vagy akkor elmondhatod neki,hogy mi a helyzet.

2014. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

az is működhet,hogy valami buli alkalmával "divat leszbizel vele"

és megkérdezed utána,hogy hogy csókolsz,stb,és lehetne folytatás 2esben.

2014. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!