Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? ( elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? ( elsősorban lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nagyon nagyon nagyon nagyon.. És még sorolhatnám mennyire kedvelem, de nem vagyok biztos benne, hogy szerelmes vagyok. De nem is ez a lényeg. Az most jön. Ő vallott nekem júniusban, éjszakákat beszéltünk át meg csókoloztunk, meg átmentem hozzá( kicsit furán jött ki hogy odamentem hozzájuk 3 nap után). Aztan visszament Angliába mert ott lakik, aztmondta augusztusban visszajön, es hogy majdnem az egesz hónapot együtt tölthetjük. Hazajött, de csak hónap végére, es nem is szólt. De ugyanakkor a tudtával eljött egy olyan buliba ahova én is mentem. Es ott próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, de lehet hogy nagyon rosszul érezte magát a történtek után, mivel amíg Angliában volt, csomószor írtam rá es alig válaszolt. Na es beszéltünk es azt mondta o hozott egy döntést. Nem mondta el mi az, de nem kellett sokat barkochbáznom. Kitaláltam. Tudta o is hogy arra gondolok, es tényleg az is volt. Tehát o azt mondta, nem akar tőlem semmit. Pedig júniusban aztmondta, 3 éve belém van esve, es csak arra a pillanatra várt mar mióta, amikor csókoloztunk meg dumáltunk. Es utána kérdeztem hogy gimi után se? ( mert az szóban volt hogy o nagyon hosszúra tervez velem es hogy milyen jo lesz gimi után mert akkor már egymásé lehetünk) es erre a kérdésemre nem tudott válaszolni. Most akkor mit akarhat?


Legyszi segítsetek!


Köszi előre is :)


18/f



2014. szept. 10. 20:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy amikor nyáron elment, akkor az a másfél két hónap nélküle nagyon trágya volt, pedig csak pár nap volt amit együtt töltöttünk, es megis nagyon hiányzott/hiányzik....
2014. szept. 10. 20:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt ne firtasd tovább. Megmondta, hogy most nem akar semmit, inkább hagyd, keress másik lányt. Ráadásul, ha arra sem veszi a fáradságot, hogy válaszoljon az üzeneteidre, vagy szóljon, ha hazajön, akkor tényleg nincs miről beszélni. Sajnálom.

17/L

2014. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

De amúgy meg amikor a bulin egymás mellett fekudtunk kereste a testi kontaktust, es mint mondtam, arra a kérdésre nem tudott mit válaszolni. Az mit jelent?

2014. szept. 10. 20:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem bírt másnap reggel a szemembe nézni, valamiért nagyon került
2014. szept. 10. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak tőle tudhatod meg, nem látok a lány fejébe... Kérdezd meg tőle, hogy miért viselkedik így és hogy ha tényleg nem akar semmit, akkor ne tegyen félreérthető dolgokat.
2014. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vele most én tudnék beszélni mert Angliában van. Az mennyire jo ötlet ha a legjobb barátnőjével beszélek? Vele jóban vagyok nagyon
2014. szept. 10. 20:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudnék*
2014. szept. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!