Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szólnátok hozzâ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok hozzâ?

Figyelt kérdés
Titeket is meg lehet úgy csókolni, hogy beleszeressetek abba a lányba aki megteszi? Mit szólnàtok ahhoz ha az a làny aki még mindig érdekel titeket, egyszer csak úgy hozza a helyzet, hogy hirtelen megcsókol. Ellöknétek vagy hagynátok? Tetszene nektek vagy gàznak tartanâtok? Hogyan éreznétek?

2014. szept. 11. 00:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem tetszene, es remelem lenne folytatasa :)
2014. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ilyen úgysem fog megesni, de azért elmondom, hogy nagyon örülnék neki.
2014. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is! Nyugodtan csókolj meg! :)))
2014. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
tetszene
2014. szept. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nyilván jó lenne
2014. szept. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha bejön a csaj örülnék :D
2014. szept. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy csóktól senki nem lesz szerelmes. Aki mást mond, az csak azt akarja, hogy megcsókolják.
2014. szept. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vigyorogva közölném, hogy üdvözlöm a herpeszesek táborában xD
2014. szept. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A valóság nem egy film. Mérget vehetsz rá, hogy ha egy srácot csak úgy se szó, se beszéd megcsókolnál, minimum elkerekedett szemekkel bámulna meglepetten. Lehet, hogy ellökne, lehet, hogy leblokkolna, lehet, hogy tetszene neki. Én szerintem azt sem tudnám hirtelen, hogy mi van.
2014. szept. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy nem egy idegen fiúról lenne szó hanem egyolyanról aki màr a legelso alkalommal megprobalt lesmarolni de en nem hagytam nem mondom hogy nem jottunk ossze vegul de igy hogy kulon vqgyunk es ha talalkozunk, es hozzamer ezt hozna ki belolem.
2014. szept. 11. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!