Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 körüli férfiak, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli férfiak, ti mit szólnátok, ha az új barátnőtök elmondaná hogy több mint 2 éve nem szexelt senkivel?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok . Megismertem egy férfit már nagyon sokszor találkoztunk és úgy néz ki a dolog hogy egy pár leszünk: )

Nekem 2 éve + 3 hónapja ért véget egy kapcsolatom és azóta nem feküdtem le senkivel. Kicsit félek elmondani neki.

Arra lennék kíváncsi hogy egy 31 éves férfi szemében ez pozitív vagy negatív dolog?


2013. dec. 16. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos ezt közölni vele?
2013. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megmondanám h sebaj bepótoljuk. Persze remélem azért törődött magával odalent.
2013. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

Hát, ha még magadat is elhanyagoltad, akkor lesz mit kipókhálózni, meg bejáratni újra...


Annál nagyobb kínlódás nincs, mintha egy nő magától nem kívánja a szexet!


37F

2013. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Szerinted szívesebben hallanám, hogy közben hány férfival feküdtél le? Inkább örülnék, hogy ennyivel érintetlenebb vagy és majd együtt behoznánk a lemaradásod!:)
2013. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki....mivel barátnőt/akár feleséget keres az ember ilyen korban és jó érzés, hogy ha már előttem volt is pasija..de legalább évekig nem feküdt le előttem senkivel!


Jobb mint egy másik végletű csaj....olyat tuti nem vennék feleségül csak járogatnék max! Ha viszont nem komolyak a szándékaim akkor teszek rá kik és hányan voltak előttem...de azért a komoly kapcsolat az komoly kapcsolat nem minden jött ment nőcske felel meg a pozíció betöltésére! :-) Szóval én örülnék nagyon-nagyon neki és egyből 100% bizalmat kapnál a féltékenységemet kilőnéd ezzel egy életre! Hiszen emberileg már elég bizonyíték, hogy évekig nem kurvultál/aktualizáltál..hanem NORMÁLIS értékrended van!

2013. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:) ugyanúgy törődöm magammal mintha kapcsolatom lenne és kívánom is a szexet!
2013. dec. 16. 21:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon örömmel töltene el engem,ez egy nagyon pozitív dolog,hidd el,nincs pasi aki ennek ne örülne.Miért szerinted annak örülne jobban ha ezidő alatt mindenkivel lefeküdtél volna napi szinten?

Szal nagyon büszke lehet rád a pasid,grat :)

2013. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6.

Az már egy jó pont, de egy partnerrel azért mégiscsak másabb, mert ez nem olyan mint a biciklizés, és ezt te is jól érzed.

2013. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.De ezt most komolyan írtam,engem örömmel töltene el egy ilyen nő nagyon.

Hogy viccesen fejezzem ki magam örömmel töltene el,hogy egy ilyen nőt tölthetek örömmel :)

2013. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltok! Igazából attól is tartok hogy ennyi idő után elég tapasztalatlannak értem magam és a hüvelyem is olyan szinten szűk hogy csak na... de majd megoldódik: )
2013. dec. 16. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!