Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy szerető vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy szerető vagyok. Mit tegyek, hogy ne legyen lelkismeretfurdalásom?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nagyon jól elvoltam. Barátság extrákkal.. ezzel nem is lett volna gondom. Azt mondta, hogy nem akar barátnőt mert kihasználták. Facen letiltott engem a csaj facejarol szal eddig nem is tudtam... valamelyik nap mondta az egyik közös ismerősünk hogy 4 éve van valakije..


De tényleg nem tudtam nem akartam megbántani senkit.


Mind a ketten 22 évesek vagyunk


2014. szept. 12. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd ott és világosítsd fel a barátnőjét
2014. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek az elsővel.
2014. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne legyen lelkiismeret furdalásod, nem a te hibád. Látod ez a különbség ember és ember között...nekem sokszor még akkor sincs ha kéne, hogy legyen...
2014. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Ez komoly. Kihasznált rendesen. Én csak bosszút állnék.
2014. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Becsapott téged is és a párját is. #1-es válaszoló módszere a jó út és a Te lelkiismereted tiszta. Ő meg egye meg amit főzött.
2014. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretném a szart kavarni.. rosszul esett, hogy eltitkolta előlem főleg .h én mindent megosztottam vele. Mm a pasizós dolgaim vagy ha épp depiztem. Egy ideje nem akartam vele találkozni mert azt gondoltam ,hogy cdak egy sz.xpartner vagyok a sok közül de tévedtem... barátnője van és én voltam a szerető.
2014. szept. 12. 12:03
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért vegyem fel a csajjal a kapcsolatot? Az miért lenne jó? Összetörném caak a szívét.. engem már csaltak meg akkor megfogadtam, h én nem leszek szerető. . Erre meg.. még is bűntudatom van
2014. szept. 12. 12:05
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

"Barátság extrákkal.. ezzel nem is lett volna gondom."


Már itt kezdődik a probléma, hogy nem tartasz gondnak olyan dolgot, ami eredetileg nem normális.

2014. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hagyd őket békén ha elmondod a csajnak az tuti a csávó se akar látni többet
2014. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

#8: Teljesen normális dolog felnőttek esetében.


Kérdező:

Azért vedd fel a kapcsolatot a csajjal, mert a srác egy gerinctelen szemét és a csaj jobban jár, ha megszabadul az ilyentől. Vajon hányszor játssza ezt el vele még és a többedik alkalom után mennyire fog összetörni?

2014. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!