Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai lányokbol, hogyan lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai lányokbol, hogyan lesz normális szerető feleség?

Figyelt kérdés
Szinte elképzelhetetlen,hogy valaki mellet meg tudják majd állni a helyüket,hetente váltogatják barátaikat,esztelen dolgokat csinálnak...
2014. aug. 20. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jó szeretõk lesznek
2014. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek ilyen lányt, de lehet, hogy csak szerencsém van :P
2014. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kerida ***** válasza:
Úgy, hogy egyszer ráunnak erre az életre és akkor majd megállapodnak. Legalább 3 gyerek mellett csal meg, mert még nem élte ki magát... :D
2014. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
El múlik ez ? kiélik magukat és megállapodnak ? régen is volt ilyen a nőknél ? pl 80-90es évek,vagy csak most van ?
2014. aug. 20. 17:04
 5/18 Kerida ***** válasza:

Volt. Sőt nagymama korú nők is azt mondják, hogy inkább most tapasztaljon mint feleségként.


Van, hogy lecsillapodik az ember. A fiatal kor sem tart öröké. Az igények is változnak. Nem kell aggódni a fiatalságért. Elenyésző rész marad meg ilyen bohónak.

2014. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Nézd, igaz hogy a korosztályom nagy része nem éppen feleség alkat, de vannak kivételek. Én pl rendes vagyok, nem járok bulikba, nem iszom se semmi hasonlók.

Szóval van remény, csak ne add fel és a jó helyen keress.

18L

2014. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok,de nagyon el vagyok keseredve hogy nem lesz egy normális feleségem és családom :(
2014. aug. 20. 17:10
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Pedig soha nem fognak lenyugodni. Ha fiatalkorukban jó valami azt 40 évesen is akarni fogják.

Akkor pedig majd jönnek a nyitott házassággal vagy a titokban történő botlásokkal, de arról úgysem fogsz tudni.

2014. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

# 6


Én meg járok bulikba, iszom is olyankor és minden hasonlók. Mikor fogják már fel az ilyenek mint te, hogy nem mindenki aljaember, aki szeret bulizni ??? Én is rendes vagyok, na erre varrjál gombot...-.-



Kérdező. A "mai" pasik sokkal rosszabbak még mindig mint a mai lányok, mert a mai lányokban még mindig van egyfajta gát és nem fekszenek össze mindenkivel akivel csak tudnak. Még ha 10-30 szeretőjük is van, egy hasonló mentalitású pasinak van, hogy a 100 is összejön.... és belőlük is lehet rendes férj...

2014. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%

Régen NEM volt ilyenek a nők többsége! Akkor is voltak, akiknek a szex és a szeretők voltak fontosak. De őket ritkán vette feleségül valaki.

Aki hozzászokott és igényli is a változatosságot, az nem marad hűséges egyetlen férfihez/nőhöz sem.

2014. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!