Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi ez a helyzet? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi ez a helyzet? Vagy csak túl naiv vagyok és nem akarom észrevenni azt, ami az orrom előtt zajlik?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 14 éves korom óta ismerek egy férfit (szüleim barátja). Kezdetektől fogva barátságos, közvetlen, kommunikatív velem.


Amióta elköltöztem otthonról, többet keres. Mégtöbbet beszélgetünk, átjárunk egymáshoz. Több 'lelki krízisen' segített át, mindig számíthattam rá.


Többször megesett, hogy egymásnál aludtunk, ha egy-egy beszèlgetés hosszabbra nyúlt. Egy ágyban aludtunk ilyenkor, de egyikünk sem ért egy ujjal sem a másikhoz.


Viszont nemrég volt egy balesetem, amiben megsérültem és minden nap bejött hozzám a kórházba, valamint azóta többször jön át hozzám, megnézni, hogy vagyok. Ha ez 'nem lenne elég', legutóbb összebújva néztünk meg egy filmet (helyszűke miatt kényszerültünk erre) nála és elaludtam a vállán.


A balesetem után, amint kiengedtek, átjött hozzám, megölelt és a homlokomra nyomott egy puszit.


Nem mellesleg a férfi 46 éves (és nincs családja).


Mennyire 'oké' ez ìgy? Mi akar lenni ez a helyzet?



2014. szept. 8. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
hát remélem, hogy csak apapótló...
2014. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te mit szeretnél?
2014. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire nem oké, bár törvénybe nem ütközik... de mindenkinek jobb lenne, ha a saját korosztálya között keresgélne.
2014. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
háát sajnos elég gyanús a dolog ... talán annyi remény van h elég "kis" korodtól ismer és tényleg csak mint "lányaként" tekint rád..bár erre elég kevés az esély ebben a beteg,perverz világban
2014. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Ez eléggé komoly... Nem sokszor esik meg hogy egy kérdésre ne tudjak mit mondani.. de még csak megérzésem sincs hogy mi járhat a fejében... nem tudnám megmondani hogy úgy tekint rád mint a lányára vagy mint egy esetleges bnőre... ezt talán te tudod megmondani. Gondolom zavarni nem zavar és jól érzed magad vele ha ennyi ideig eltűrted... Szerintem várj most... idővel kiforrja magát hogy mit szeretne.. és addig azt tanácsolom hogy döntsd el te is...
2014. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezzel így az ég világon semmi gond nincsen.


Az a kérdés hogy neked van e ezzel problémád?


Lehet hogy részéről is csak barátság, lehet hogy több.


Egy biztos! Maximálisan tiszteletben tartja azt, hogy te mit akarsz. És ha azt mondod hogy eddig és ne tovább akkor valszeg be fogja tartani a határokat.


Szerintem eddig le a kalappal előtte. Döntsd el hogy mit akarsz! A barátja lenni vagy valami mást is. Az már ő rajta is múlik hogy lesz e valami más.


Nincs ezzel semmi probléma! Emberek vagyunk és vannak kapcsolataink ilyen is és olyan is!

2014. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hmmm... nem tudom, de ez a viselkedés nekem inkább aggódó apásnak tűnik...


Azt írod, hogy a szüleid barátja... nem lehet, hogy valami több is van a dologban, csak te érted félre a viselkedését?

2014. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kálmix ***** válasza:
Szerintem ebben még nincs semmi. A homlokpuszi az nulla. Akkor kezdj aggódni ha próbál úgy közeledni - húsz évesen már csak tudod ki akar megfektetni.
2014. szept. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 25 eves nokent eleg visszataszito soha nem kene egy ilyen ferfi eleve eretlen hogy meg nem talalt magahoz valo koru asszonyt! ....,de a te viselkedesed is...ott alszol egy apad koru ferfinal....az egesz szitu beteg....
2018. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!