Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy srác festi a szempilláit középsuliban?

Figyelt kérdés

Csak szempillaspirált szeretnék. Volt, hogy már kifestettem, mikor mentem valamerre haverokkal szórakozni, de suliba még nem. Igazából nem rikító, csak sima fekete, észre se venni, csak azt, hogy vastagabbak a szempilláim és így jobban nézek ki sztem.

Ti szívatnátok emiatt osztálytársatok? Haverjaimat nem zavarja, vagy lehet észre se vették hehe



2014. szept. 12. 16:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
vegyél fel mellé egy rózsanszín inget is, csak hogy kiemelje azt a b_zi fejed
2014. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A korrektor az egyetlen sminktermék amire azt mondom belefér egy fiún, esetleg még férfiaknak való bb krém ha nagyon pattanásos vagy heges az arca és zavarja. De a szempillaspirál már ne is haragudj de nagyon cicafiús. De ha ennyire szeretnéd ne hagyd ki mellé a korrektort a szem alá és egy kis pirosítót, hogy szép színed legyen...
2014. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
mi az a korrektor?
2014. szept. 12. 16:54
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Én nem szivatnálak! :)

Hanem ugy megvernélek hogy többet nem jutna eszedbe festeni magat! -.-

Most őszintén mért kell ilyeneket csinálni "fiu"létedre? Faxod van ember nem pinad!!

2014. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Abszolút liberális vagyok, de emiatt én is furán néznék...tényleg maximum BB krém, amennyit egy férfi sminkeljen szerintem.
2014. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Elfedi a bőrhibákat vagy a szép csúnya piros pattanásokat, hogy ne kilométerekről látszódjon, hogy csúnya a bőröd.
2014. szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
GAAAAAAAAAAAAAAAY
2014. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Jezus.. ha eszre se lehet venni semmi gond:)

Ha kicsit latszik az se gond.

Hasznald csak nyugodtan. 15L

2014. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szeeentisten :DDDD le is tagadnálak, egy lány meg biztos hogy észreveszi
2014. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva :DDDDDD tussal meg húzd ki fent a szemed :)
2014. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!