Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok fiú tetszik, szinte minden ismeretlen helyes fiu tetszik, miert van ennyi helyes fiu?

Figyelt kérdés
Azt nem ertem, hogyha ennyi helyes srac van miert nem tudok egyet kifogni akinek nincs baratnoje?Baratnoimmel setalunk a varosba es mondom nekik, hogy mennyi helyes srac van itt, ok meg azt mondjak nekem mindenki tetszik, de ez nincs igy szo szerint

2014. szept. 12. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy belém sohasem botlassz???!! Miért???
2014. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
én valahogy nagyon kevés helyes fiút látok... melyik városban sétálsz? lehet én járok rossz helyeken
2014. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsö, valószínüleg azert mert külföldön élek.><

Második is megkapta a válaszom, pedig vannak otthon is helyes fiuk*-*

2014. szept. 12. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó neked, nekem szinte soha nem tetszik senki. Ha igen, akkor vagy öreg, vagy van barátnője, vagy én nem kellek neki haha.

16L

2014. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aaaah, neeeem.Nekem nem is kellenek, csak helyesek:)

De mar ideje lenne, valakire ratalalni

2014. szept. 12. 18:09
 6/6 anonim válasza:
en is kulfoldon elek ! es nincs senkim jelenleg! te pontoan hol elsz kulfoldon?
2015. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!