Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok van olyan, hogy meglátjátok egy srác testét és annyira beindultok, hogy egyből lefeküdnétek vele (ismeretség nélkül, vagy a teste miatt)? És ha igen, akkor milyen az a test? (kort is légyszi)

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 00:37
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
50%

Így van kedves előttem szóló! :D

Ahogy a pasik is egy nő láttán be tudnak gerjedni, úgy egy csaj is nyugodtan gerjedhet.

És tudjátok mit, attól még nem vagyok k.rva, mert meg is teszem, ha nem bántok senkit vele akkor miért ne érezzem jól magam? :D

2010. jan. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
ja lemaradt az előbb 28/L
2010. jan. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nincs ilyen. Sőt akármit látok és akárhogy ismerem, csak arra izgulok aki a szerelmem. De ettől még nem vagyok fap*na... Amúgy meg emberek vagyunk nem állatok, az oké hogy van aki felizgul erre, de mivel emberek vagyunk tudjuk magunkat tartóztatni, vagy pedig ne rinyáljatok ha valaki k*rvának néz.
2010. jan. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%
Na azert ez nem ilyen egyszeru, kedves elozo. A pasik be tudnak indulni tisztan latvanytol, de nem jelenti azt, hogy ez nok szamara teljesen termeszetes lenne. Ezt most nem ilyen 'amit szabad Jupiternek' felindulasbol mondom, egyszeru biologiai teny. Az meg, hogy a mai tarsadalom odaig jutott a szex targyiasitasaban, hogy mar a nok is kepesek igy hozzaallni a dologhoz, egyszeruen szomoru. Megegyszer mondom, en nem sajnalom ezt toluk, csak nem ez lenne a dolgok rendje.
2010. jan. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
igen, én is be tudok indulni, iszonyat szép pasi testek vannak :)
2010. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%

Én nem, egy test láttán semmiképpen sem. Megállapítom attól még, hogy tetszik-e az illető teste vagy sem, de nem indulok be. Szükségem van arra hogy ismerjem, szeressem a másikat. Ott a barátom, ha nem ismerném és csak a testét látnám hát nem igazán vonzódnék hozzá.. sőt épp ellenkezőleg. De szerelmes vagyok, és így már imádom a testét és minden alkalommal beindít. Ettől lennék fap.ina? Nem tartom magam annak, bár az se érdekel, ha más annak tart, de őket se érdekelje ha valaki lek.urvázza őket, ha ők nem tartják magukat annak.


21

2010. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%

Én ismerek (igaz, csak MSN által) olyan 16 éves vidéki lányt, aki dekoratív, tipikus bulizós csaj imidzsét kelti (smink, műszempilla, műköröm, magassarkú csizma, stb.), és saját bevallása szerint részben azért jár bulikba, hogy sz*pjon, pl. a férfivécében. Az említett tevékenységhez se pénz, se koktél nem kell, csak az, hogy bejöjjön neki a pasi külsőre. Azt mondja, imádja a f*szt, szereti a g*ci ízét, és nem zavarja, hogy egyesek k*rvának, r*bancnak, sz*jhának hívják, sőt büszke is erre. Ez a komoly, gyerekek.


Úgyhogy igen, aki kinézet alapján azonnal lefeküdne egy pasival, az nagy valószínűséggel k*rva. Hogy ez kinek mennyire lealacsonyító megnevezés, vagy épp dícséret, azt mindenki döntse el maga. Személy szerint én sajnálom, hogy manapság divat k*rvának lenni, és teljesen túlértékelik a szexet (figyelem, szex, nem szeretkezés, lásd diszkó WC-s ügyek). Szomorú.


De azért csináljuk, mint az állatok. Ha tetszik valaki, lehetőleg minél hamarabb b*sszuk meg/b*szassuk meg vele magunkat. Hogyne.

2010. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Mosta attól,hogy meglátok egy félmeztelen pasit egy fényképen,akinek mellesleg jó teste van,és ábrándozok róla,rögtön ledegradálódok ku..ává?Szerintem nem.Neked amúgy is csak azzal a vidéki említett csajjal van valami bajod,rendezd le vele,és ne itt add ki a dühödet.Most akkor mondd azt,hogy minden férfi egy f@sz,mert felizgul a Playboy magazinban valamelyik csajra.Persze,mert nekik lehet,de mi rögtön ku..ák vagyunk.Gyerekes,és egyenesen prűd ez a hozzáállás.Szerintem.
2010. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

Nem mondtam, hogy a férfiak nem izgulnak fel szép nők képeire (megint más, hogy a Playboyban sok a szilikon meg a Photoshop, úgyhogy nem minden férfi arra veri, de mindegy), vagy hogy a nők ne izgulhatnának fel ugyanígy.

Csak tudod nem feküdnék le minden szép nővel, csak azért, mert szép. És az olyan nők, akik azonnal le is feküdnének egy férfival a teste miatt (ahogy a kérdésben szerepelt), azok hidd el, k*rvák. Hol vannak itt az érzelmek? Sehol. Ezek csak ösztönök.


Amúgy mit rendezzek le a vidéki csajjal? Nem tett velem semmit, nem haragszok rá, csak elmeséltem, mert idevág.

És le kéne már szállni arról a témáról, hogy aki szerint nem a d*gás az élet mozgatórugója és legnagyobb csodája, az prűd meg álszent.

2010. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%
Vannak olyan nők,akik olyanok,mint akiről írtál.Én úgy vagyok vele,hogy amíg engem,vagy másokat nem bántanak a viselkedésükkel,addig tegyék,amit jónak látnak.Nem érzem magam döntőbírónak,hogy én ítélkezzek felettük.Mást sem nevezek prűdnek vagy álszentnek egészen addig,amíg mindenkit le nem ku..áz,aki más értékrend szerint él,mint ő.Ettől függetlenül van,amiben igazad van,és én például nem élnék így.Ám kétségkívül vannak olyan pasik,akik megmozgatják a fantáziámat.Ez nem feltételezi azt,hogy rögtön az ágyukba is fogok ugrani.
2010. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!