Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek erről az arcról? Kislányos? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


Nem szeretnék olyan komikat, hogy egónövelő a kérdés. Szerintem a 2000 "Valaki ismerkedne velem?" kérdés mellett elfér :D


Nyugodtan negativat is írjatok, ha valami nem tetszik benne, a lényeg h oszinte legyen! Köszönöm :)


2014. szept. 12. 18:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
4-5 kg fogyással nagyon bájos vonásaid lehetnének. Így sem rossz!
2014. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Rsag ***** válasza:
szerintem nem kislányos, de sajnos nem is a legjobb kép
2014. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

lány vagyok, de válaszolok

szerintem aranyos arcod van és nem kislányos. de a szemöldököddel csinálj valamit, az nem jó

2014. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom milyen egonövelésről beszélsz mikor ez a nő nem csak nem szép, hanem még csak nem is érdekes arccal bír?


Nem szép, pózól, próbál magára eröltetni egy mimikát és egy viselkedésformát, ami távol áll tőle,+durvák az arcvonásai.

2014. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Ráadásul széles az arca is, és mivel még egyszer megnéztem:

El van rontva masszívan a szemöldöke, és az arca fel van püffedve(tehát esélyes, hogy nem áll tőle távol az alkohol)

2014. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Pedig akkor epp ki volt szedve - kozmetikus szedte. Mire gondoltal, mit csináljak a szemoldokommel? Legyen erősebb/gyengébb? Vagy kevésbé szögletes?
2014. szept. 12. 19:03
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem iszom sok alkoholt. Ritkán keveset, szoval inkabb genetika szerintem
2014. szept. 12. 19:05
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
6 Ezt már rendbe hozni semmivel. Mehetsz te is a sok ostoba közé akik tetováltatják. A "kedves" kozmetikusodat meg nyugodtan kivághatod.
2014. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. szept. 12. 19:05
 10/22 anonim ***** válasza:
egy kicsit (de tényleg csak kicsit) vastagabb és ívesebb szerintem jobb lenne.
2014. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!