Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért felháborító, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felháborító, ha egy férfi házias nőre vágyik?

Figyelt kérdés

A szüleim idejében teljesen elfogadott volt. Manapság meg ha eltartott, főzni tudó nőre vágyik valaki akkor egy szemét hímsoviniszta.

A fiatalabb lányok meg 20 éves korukig egy zacskós levest se csinálnak meg maguknak, mert mindent a seggük alá kapnak.

Az még rendben van, hogy választás van, de az otthon maradókat teljesen lenézik és azokat a férfiakat is akik ilyen régimódi lányokat preferálják.

Ennyire elburjánzott a feminizmus.


2014. szept. 12. 20:18
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
38%
nem ! ennyire elbassot a világ! am nekem se kéne olyan nő aki nem tud főzni bármennyire is jól néz ki!
2014. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem feminizmus kérdése. És nem felháborító, legföljebb a legtöbb nőnek nem az a vágya hogy háztartási alkalmazottnak kezeljék. Főleg a mai világban amikor mi nők is dolgozunk ugyanannyit, ha nem többet mint egy átlag férfi.

Ettől függetlenül én pl. szeretek sütni, főzni de még eszembe sem jutott, hogy egy férfit ezzel szeretnék meghódítani. Ahogy engem sem az fog meg hogy milyen ügyesen vasal pl. Ezek számomra kicsinyes dolgok és szerintem nemtől függetlenül mindenkinek tudnia kéne magára főzni, mosni.

2014. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
21%
nekem az felháborító ha valaki beéri olyan nővel aki nem házias :))
2014. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
22%
pedig a férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út! nekem házias nő kell nem akarok egész életemben zacskós levesen élni ! tudok főzni de a saját főztöm valahogy sose ízlik pedig sokan mondják hogy jól főzök :)
2014. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
A legtöbb családban nem engedhetik meg maguknak h csak 1 kereső legyen ... Ha meg megtehetik akkor van bejárónő is a feleség mellé.. Am meg utálnák eltartott nő lenni .. Ez nem fenimizus hanem emancipáció :-) sajna teloról irok de lenne még jó pár dolog ...
2014. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
58%
Te tudsz főzni kedves kérdező?
2014. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
30%

Nem felháborító, legfeljebb a feminista beállítottságú "nők" önérzetét sérti. Igazából normális dolog. Mondom ezt úgy, hogy magam házias vagyok és JÓL főzök.


23/F

2014. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
57%
Javitanám.: Rendben tartod a dolgaidat, elmosogatsz magad után, főzöl, takarítasz, vasalsz és ha lesz gyereked minden másnap te fogsz felkelni hozzá és a pelenkát is te cseréled majd minimum annyiszor mint a feleséged ?
2014. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
40%
nagymamim 10 órát dolgozott 1 nap és még is volt ideje főzni a családjára ! úgy hogy ez csak lustaság kérdése az egész
2014. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a második válaszolóval.
2014. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!