Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány számára egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány számára egy srác elvileg "csak barát", akkor miért érdekli, hogy a fiú kivel levelezik, beszélget?

Figyelt kérdés
Adott két lány, A és B. A külföldön él a családjával, levelezünk egy ideje, be is jöttünk volna egymásnak, de a távolság miatt nem megy. Egyszer említette, hogy a barátnője, B ott lakik, ahol én tanulok, és megmutatta a lánynak a képemet, be is jövök neki, találkoznunk kellene. Meg is volt, először beszélgettünk, 2. alkalommal finoman közeledtem, a lány azt mondta, bármi lehet. A 3. alkalommal viszont azt mondta, hogy "barátok vagyunk", rákérdezett, hogy A-val beszélünk-e, mondtam, hogy néha igen. A viszont írt, hogy B először egy ideig nem nagyon beszélt vele, utána őt is "letámadta", hogy mi beszélünk-e, meg hogy vele (vagyis B-vel) csak barátok vagyunk, de A elmondása szerint B sokat áradozott rólam neki, és szerinte nem vagyok közömbös B-nek. Én is azon gondolkodtam, hogy ha B szemében csak barát vagyok, akkor miért izgatná magát, hogy pl. A-val mit csinálunk. Ja és A azt is mesélte, hogy amikor B-nek mondta, hogy ha nem akar tőlem semmit, akkor mutasson be néhány barátnőjének, B először azt mondta, hogy van olyan barátnője, akinek biztosan bejönnék, utána meg mikor rákérdezett, hogy akkor bemutatott-e valakinek, B csak mellébeszélt, hogy hát igazából csak egy barátnőjének a barátnőjéről van szó stb. Bocs, ha kicsit hosszú volt, csak érthetővé akartam tenni a körülményeket. Szerintetek lehetséges, hogy B számára mégsem csak barát vagyok? Köszi a válaszokat.

2014. szept. 12. 21:33
 1/2 anonim válasza:
lehetséges, de úgy érzi, h mivel neked volt valami a bnőjévl (Aval)- mondjuk A nak is tetszettél, így nem jöhet veled össze, mert tiltja a bnő kodex....
2014. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hát az a helyzet, hogy A-val soha nem is találkoztunk, és talán nem is fogunk, mert úgy alakult náluk, hogy még látogatóba se nagyon tudnak hazajönni, meg hát ilyen távolságból nem is működne egy kapcsolat. És hát ha magamból indulok ki, akkor pl. ha van egy olyan lány, akitől nem akarok többet, akkor nem kérdezgetem körbe, hogy kivel beszél, mert nem érdekel. (Mondjuk azt se kérdezem, aki bejön, mert ez az ő magánügye, és azzal áll szóba, akivel akar.) Aki barát, az közömbös a másiknak, tehát nem foglalkozik azzal, hogy pl. kivel levelezik, legalábbis én így gondolom, de lehet, hogy tévedek.
2014. szept. 13. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!