Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a hülye haverjaim, hogy soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2 éve járok egy osztályba velük,és folyamatosan szekálnak,hogy stréber vagyok meg ilyenek.Ők meg csak a 2-esre hajtanak egész évbe,én meg 4-es 5-ös voltam mindenből.Cigiznek és az egyik haverom már liter számra issza minden hétvégén a pálinkát.És azzal jönnek,hogy így soha nem lesz barátnőm.Volt egy kis "nyári románcom" egy lánnyal,de csak barátok lettünk.Én egyenlőre a tanulásra szeretnék koncentrálni barátnőt és egy komoly kapcsolatot pedig érettségi után is tudok szerezni (szerintem) Amúgy van 1-2 lánybarátom,akikben úgy megbízok.

2014. szept. 9. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
korod?
2014. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A válasz a kérdésben van... Mert "h*lyék". ;)
2014. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondják, de hozzád hasonló vagyok és kb. úgy érzem néha, ahogy rólad gondolják.
2014. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert idióták és látszik, hogy csak azért kell nekik lány, hogy egymás előtt villogjanak velük.
2014. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2-es mondta. Inkább tanulj öcsém, hidd el jobban fogsz járni, később jól fogsz keresni, akármelyik lányt megveheted pénzért is. :D Én most jöttem rá, hogy jobb lett volna egyetemre mennem, de elkúrtam, na mindegy, hiába van barátnőm, ha csóró vagyok és szüleim nyakán élek
2014. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd két év múlva itt teszed fel a siránkozós kérdésed hogy miért a rossz fiúk kellenek csak a lányoknak.
2014. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert nem követed az "alfahìmeket". Hidd el, hogy sokkal jobban jàrsz, ha normàlisan tanulsz és mûvelt,intelligens vagy. Èn nem vagyok dögös, ezért néha én is megkapom. Egyszer úgy is lesz egy szép és okos baràtnöd! :)
2014. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kálmix ***** válasza:

Egyébként semmi köze a csajozáshoz, se a osztályzatnak, sem az alkoholizmusnak! Ezek mind hülyedumák. Max ezzel leplezhetik, hogy sík hülyék hozzád képest, le ne menj az ő szintjükre, csak álld a sarat.

Nekem világéletemben megvolt a 4-es átlag, mégsem volt csajhiányom, és nem is kellett minden másnap lerészegednem. Sőt igazából a szórakozó helyekre főleg este mentek a csajok, úgyhogy délután vagy 8 előtt semmi értelme nem volt beülni, hacsak nem egy jó sörért...

Viszont azok a lányok napközben a suliban is rendelkezésemre álltak. Suli után meg oda mész velük ahova akarsz. Nehogymár az alkesz lúzerek mondják meg hol tudsz becsajozni. Aztán majd nézhetnének, ha te se tudod a választ, mikor kérik tőled, hogy súgjál vagy valami.

Utálom az ilyen élősködőket.

2014. szept. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!