Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hulyitsek magamba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hulyitsek magamba egy pasit?

Figyelt kérdés

Evekkel ezelott kikosaraztam, viszont megtudtam rola, hogy nem kepes komoly kapcsolatot kialakitani a csajokkal, es nagyon fontos szamara a kulso.

Milyen ruhakat hordjak,hogy ne tudja rolam levenni a szemeit es belem zugjon

Legyszi ne osszatok ki, nem tudjatok,hogy mit eltem at eddig miatta...

21L


2014. szept. 12. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Öltözz bohócnak
2014. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
É most mit akarsz elérni?? Megint hülyére veszed? Aztán nem lesz semmi? Ha már egyszer elküldted akkor most légy értelmes és normálisan közelíts.
2014. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Huh te egy elég szemét csaj vagy
2014. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 Hát 1-es ettől a mondattól a kedves kérdező szerintem atomjaira robbant fel az idegtől:DD
2014. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked is jobb lenne, ha valahogy túllépnél rajta és másra koncentrálnál inkább.
2014. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem semmikepp ne oltozz kirivoan. Oltozz noiesen, de megis takarjon ott ahol kell, es hangsulyozzon ott ahol kell. Szerintem hordhatnal pl. piros ruhakat, az a legvonzobb szin, lehet a pasi se fog rajonni, hogy mitol kezd el vonzodni :) (errol a neten utana tudsz nezni).

De mint tudjuk, ez ugysem feltetlenul ezen mulik... Nem biztos, hogy valaha is beled szeret, bar kivanom hogy ne igy legyen. De nem minden a kulso, vagy a ruha...sugarozz belulrol boldogsagot, szeretetet es az lesz a legnagyobb bolondito-fegyvered :)

Egyebkent tudom, hogy mit erzel. En is ugyanigy jartam volt.

Sok sikert :)

2014. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!