Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya a nagy mellbimbóudvar? És mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdések, de engem nagyon zavar hogy az enyém nagy, pedig jó alakom van meg állítólag cuki az arcom, de ez meg mindent elront... Annyira bosszant! És ez nemrég még nem is volt ilyen...
2014. szept. 12. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan, amilyet az Isten adott. Plasztikai műtéttel lehet rajta változtatni, kérdés, hogy majd a gyereket tudod-e szoptatni.
2014. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csúnya.
2014. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

36F

2014. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szép és büszkének kell lenni rá.
2014. szept. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem nem tetszik.Házi praktika biztos nincsen legfeljebb műtéti úton lehet vele kezdeni valamit de az.meg nyilván kölcséges
2014. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem büszkének kell lenni rá és szép.
2014. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik, de ha már összejöttem valakivel, akkor ez érdekel a legkevésbé. Vannak dolgok, amiken nem lehet változtatni, vagy ha mégis, akkor pedig nem biztos, hogy megéri. Egyszerűbb elfogadni.


Szerintem viseld méltósággal és légy büszke rá! Ez a tiéd! Aki téged akar, ez jár hozzá!

2014. szept. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokkal nőiesebb, mint az apró bimbóudvarok!
2014. szept. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van és nem igazán szeretem. Csak a 30 év felettieknek tetszik őszintén (ez valami generációs stikli lehet), de nyilván azok közül sem mindnek (tapasztalat...).
2014. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!