Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség vagyok vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagyok vagy csak a menstruáció?

Figyelt kérdés
Kerlek szepen segitsetek.tanacs talan vagyok,es tudom hogy hibaztam.16 eves vagyok.lefekudtem a baratommal nem vedekeztunk pont egy hete nem ment el de tudom hogy igy is lehetek terhes.most 12-e kornyeken kellene megjonnie meg nem szabalyos sokszor kesik vagy hasonlok na szoval fajt/faj a hasam kb az utolso 3 napban es nemtudom hogy azert mert meg fog jonni vagy azert mert netan terhes vagyok...kerlek szepen hordjatok le..
2014. szept. 13. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
"Kérlek szépen hordjatok le." XD Egyébként simán lehetsz terhes.
2014. szept. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem érdekel, hogy kivel fekszel össze, de a helyesírásod zavaró :/
2014. szept. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat kihagytam a "ne" szot.
2014. szept. 13. 00:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem ment el akkor kissebb a valoszjnusege,hogy terhes lennel de mintmondtad elofordulhat. Ugyanakkor ha szuz voltal sokkal nagyobb a terhesseg lehetosege.

Mondtad,hogy nem szabalyos a havid ugyhogy en a helyedbeb picit meg varnek es megprobalnek megnyugodni mert az idegessegtol meg jobban elhuzodhat a mensid. Ha jovohetig nem jon meg vegyel tesztet de mindenek elott szolj a baratodnak es anyukadnak is ha nem jon meg. Nem kivanom,hogy most komoly legyen a problema de renelem egy eletre megtanultad a lecket. 17/L

2014. szept. 13. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyelvtan és biológia óráról nem kellett volna lógni. Kis felelőtlen. Legalább esemény utánit vettél be?
2014. szept. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha vettem volna be akkor nem agodnek...
2014. szept. 13. 06:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhesség biztos nem vagy...(kérdés címe).
2014. szept. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!