Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egy kis akadály tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy kis akadály tartja vissza, mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 és fél éve összejöttem egy fiúval, már 2 éve szakítottunk, nem is vagyunk igazán jóban már azóta csak néha beszélgetünk. Az exem haverjával jóban lettem már pár hónapja nagyon, 0-24ben beszélünk, találkozgatunk, nagyon jól elvagyunk egymással. Érzem hogy ő is akarja ezt az egészet, meg én is.. Nem meri kimondani mit is akar, de célozgat meg minden, tehát tudom hogy szeretné ezt, csak az tartja vissza hogy az exem az egyik legjobb haverja.. Én értem hogy haverok meg minden, de nehogy egy expasi álljon már közénk.. Mit csináljak szerintetek, nem akarom ezt így kerek perec kijelenteni neki,maximum esetleg célozni rá vagy ilyesmi.
2014. szept. 13. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

ha ez zavarná a legjobb haveromat, én se jönnék össze egy lánnyal


abból van ezer, a barát fontosabb nekem


26/F

2014. szept. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó haverok, de nem a legjobbak, tehát az exem egy csomószor leszarta meg kicseszett már vele, hogy is mondjam, egy ilyen úgymond szerintem "járna neki"...
2014. szept. 13. 00:57
 3/5 anonim ***** válasza:
de azért ne gyere össze vele, hogy bosszantsd az exed, ha pedig tényleg így gondolod ezt beszéld meg vele kerek perec egyértelműen, sz.tem az a legtisztább
2014. szept. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem az exem bosszantása a cél, számomra ő már egy semleges személy, a legboldogabb akkor lennék ha ez a srác nem éppen az exem haverja lenne, akkor minden sima ügy lenne:D
2014. szept. 13. 01:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem hoztad szóba, gondolom az exednek jelenleg nincs barátnője, hiszen akkor eleve nem is lenne min problémázni. így pedig két oldalról közelíthetsz:


Egyrészt 2 év valóban sok idő, sokkal kevésbé számít érzéketlenségnek, mintha csak hetek múlva jönne össze valaki a barátja/haverja volt barátnőjével. Ugyanígy, valami oka volt annak, hogy ti külön mentetek, senkinek sem lenne szabad korlátoznia két szabad, független felnőttet abban, hogy megpróbálják egymással. Ugyanis lehet, hogy pont ez a férfi lesz számodra akivel átéled mindazt, amit az exeddel nem tudtál.


Másrészt viszont, próbált kicsit beleélni magad és átélni egy férfi szemszögét is. Ha az exed olyan típus, aki még sokáig hordozza magában egy volt kapcsolat emlékét, hiába nem lehet ez rablánc és kötelesség rád nézve, a haverjában még lehet szolidaritás. Ilyenkor szokott jönni baráti társaságban a közhely, miszerint annyi hal van a vízben, miért pont a barátod volt nője kell?


Szóval, senki sem kötelezhet arra sem téged, sem ezt a mostani fiút/férfit, hogy kötelező érvénnyel tekintettel legyen egy 2 éve lezárt és véget vetett kapcsolatnak. Így végeredményében igen, próbáljátok meg. Azonban nézd el azt is, ha azért lehetőségekhez mérten ez az új fiú szeretné tapintatosan adagolni mindezt, ha rossz az időzítés, néha még az egészen régi sebek is tudnak fájni.


Tehát hajrá, de kicsi megértéssel. És persze sok sikert! :-)


26/F

2014. szept. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!