Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vérszemet kapott a lány, le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérszemet kapott a lány, le lehet-e állítani őt?

Figyelt kérdés

Bonyolult a dolog, nem térek egyből a tárgyra, háttérinformációkkal kezdeném.


Én egy 15 éves, furfangos, elég jó befolyásoló és manipuláló, illetve gondmegoldó képességekkel rendelkezem. Persze nem vagyok tökéletes, ezért fordulok hozzátok.


Van egy okos, káprázatosan szép lány. Legyen a neve :XY. Régóta barátok vagyunk, izé, voltunk. Nálam ugyanis átment ez szerelembe, nem is húztam az időt elmondtam neki. Ő visszautasított, ő csak barátként tud tekinteni rám. Nem is változott semmi, maradtunk barátok, mint ezelőtt. Persze kicsivel hidegebb és távolságtartóbb lett velem, de ez érthető.


Egy hete viszont akaratom ellenére megbántottam:

Az angol dolgozatomba csúszott egy helyesírási hiba, amire a tanárnő azonnal felháborodást színlelt és ironikusan felfújta a dolgot, azt mondta, hogy még gondolkozik, hogy hány jegyet húz le emiatt (persze egyet sem, jól láthatóan ironizált). Én persze azonnal válaszoltam, és itt az azonnal szó meggondolatlanságot és felelőtlenséget is jelöl. Nagy ironikusan mondtam: Jaj, látta volna a tanárnő az XY dolgozatát, mielőtt átjavítottam volna (nem volt sok hiba benne, csak felfújtam kicsit én is). A tanárnőnek egyből lejött, el is nevette magát, viszont XY megsértődött, akkor vettem észre, hogy mit tettem. Bocsánatot kértem azonnal, amit nem fogadott el.


Azóta meg folyton piszkál, akadályoz, próbál keresztbe tenni nekem és szívatni engem. Mivel okos és szép nő eddig általában mindent elért amit nagyon akart, most viszont nem jön össze neki, főleg a második mondatban említett tulajdonságaim miatt. Folyton felsül, és sokkal inkább magát járatja le a tanárok és osztálytársak előtt, mint engem. Tipikusan belesétál a gödörbe amit nekem ásott, mivel én nem hagyom magam, és eddig semmit sem sikerült ártania nekem. Egyik ilyen próbálkozása után meg is jegyeztem: Jaj, XY. még sok puliszkát kell egyél, hogy nekem keresztbe tehess. Nem ellenségesen és lenézően, sokkal inkább barátságos, humorosan szurkolódó hangnemben. Nem használt, még inkább vérszemet kapott.


Félek egyrészt, hogy túl mély gödröt ás, amibe egyikünk belezuhan és csak nehezen mászik majd ki, illetve féltem a régi jó barátságunkat is, kéne valamit tegyek. Viszont nem fogok újból bocsánatot kérni/magyarázkodni/hagyni magam beetetni, hogy kiélje bűnös hajlamát. Ezek egyrészt úgy látszanának neki, hogy "Feladta, nyertem, sikerült, megtanulta a senki, hogy valakikkel nem foglalkozik" másrészt meg rontaná az igen nehezen felépített önbecsülésem és -bizalmam.

Amúgy meg élvezem is az ilyen helyzeteket, ahol gondolkodnom és cselekednem kell, halok meg az unalomban, ha a matekórákat nem számítva nem kerülök döntés- és cselekvéshelyzetbe.


Várom válaszaitok. Megunja, abbahagyja idővel? És ha igen, vajon lehetünk barátok azután, vagy cselekednem kell, most? Vagy hagyjam őt, hogy pár apróbb, rám nem nagyon veszélyes trükkben kiélje a dühét, legalább gondolja azt, hogy megkaptam, még ha nem is?



2012. dec. 15. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

XY intelligenciaszintje igen-igen csekély...


Szerintem add neki vissza a r*hadékulást aztán befejezi a dolgot. A barátságotoknak a "régi jónak"(???) meg vége.

2012. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Oh My God...


Neked miniszterelnöknek kellene legyél te 15 éves, furfangos, elég jó befolyásoló és manipuláló, illetve gondmegoldó képességekkel rendelkező személy!!!


Szerintem sürgősen kapcsoltasd ki az internetet..

2012. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Add vissza neki a piszkálódást.

A régi nagy barátságotoknak szerintem is vége.

2012. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

hát ja, először ha most aprósággal jön, és le tudod szarni, akkor had élje ki magát. nagyobb helyzetekbe ne. ha ezután sem hagyja, oltsd ki az életéből és ne barátkozz vele xd :D utána hátha rájön, vagy ha nem akkor ennyi és pont. amúgy meg...a testvérek is szoktak veszekedni, nem? :D és utána mindig kibékülnek. én a helyedben most egy ideig nem szólnék hozzá, talán rá se néznék..aztán hátha észreveszi magát h egyedül maradt, pedig te nem is bántani akartad. Ezt tettem volt csajommal: szemét volt velem, szakítottam, kioltottam az életéből, most meg már le se köpöm. azóta előreköszön nekem, de én továbbra is bunkózom, már nincs esélye egy hangomra sem.

16/F

2012. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
egy ilyen okostojás engem is irritálna
2012. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

1. Egyetértek kb., de akkor ugrik a barátság, bár ha ilyent művel nem egy igaz barát típus, de remélem csak időszakos.


2. Miért kapcsoltassam ki az internetet? Igen, ezek a tulajdonságok mind alap dolgok ezen a poszton, de a béka segge alatti agyszint az nincs meg, sajnos ugrott a meló.

Amúgy, viccen kívül miért írtad ezt, nagyképűnek tűnök? Nem volt szándékom, ezt nem csak én gondolom magamról, sokan mások is.


3. lásd 1.


4. Kicsit kegyetlenül hangzik, de miért ne próbálnám ki. :) Meglássuk, aztán a következményből a legjobbat igyekszem kihozni.


5. Mármint az én viselkedésem vagy az övé irritál? Valahogy mindkét esetet megérteném.

2012. dec. 15. 20:24
 7/19 anonim ***** válasza:
te vagy irritáló
2012. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Valahol...megértem a lányt,de komolyan picit idegesítő lehetsz,és ezt nem irigységből mondom,mert én is lány vagyok.Bár a csaj elég gyerekes lehet...
2012. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7 és 8: Örülök a javító szándékú kritikának. Pontosan mi is irritáló rajtam? A beszólogatás, a manipuláció vagy az, hogy nem hagyom magam ('amúgy nem úgy nem hagyom magam', hogy most mond valamit és én visszaválaszolok neki, és nem is lököm belé a gödörbe, hanem egyszerűen le se szarom. És egész furán jön le másoknak, amikor métres mosollyal az arcán a szemembe hazudik/beárul/nehéz helyzetbe hoz, és várja a következményeket, én meg az ellenkezőjét csinálom amit ő szeretne, csuklómozdulattal vágom ki magam a dologból, tehát én konkrétan nem ártok neki, csupán azzal, hogy nem adok neki okot az örömre.)
2012. dec. 15. 20:40
 10/19 A kérdező kommentje:

Ezek alapján az okosengedszamárszended dolgot kell igénybe vennem. Legyen neki egy jó karácsonya!:)

Amúgy én még sajnálom őt és nem is tudok haragudni rá, ezért tettem fel ezt a kérdést, mert amint látszik pillanatnyilag én nem szenvedek.

2012. dec. 15. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!