Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Butaság attól tartanom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság attól tartanom, hogy a tizenéves lányok elhalásszák előlem a normális huszonéves (korombeli) srácokat?

Figyelt kérdés
Ráadásul úgy vettem észre, hogy a huszonéves srácok vevők is erre a dologra.
2014. szept. 13. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

20 évesként korombeliekkel próbálkoztam ismerkedni, de mindig akadályba ütköztem, mert vagy fiatalabb voltam 1-2 évvel, vagy akármi, de mindig volt ürügy.


Fiatal tizenéveseknél pedig nem tapasztaltam ilyen kifogásokat, sokkal nyitottabbak felém, ezért velük jobban is érzem magam, akár lesz komolyabb kapcsolat, akár nem.

2014. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak egy tanacs: ne azok kelljenek, akiket barki megkaphat...Azert hajts, aki igen csak nagy ertek, s nem aki megelegszik egy tizeneves tinivel, akit eppen csak feltudott szedni a legutobbi buliba. :P
2014. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi neked a normális? Én huszonéves vagyok, de nem halásztak még ki a tizenévesek. :D Bár a dolog nem pont úgy működik, ahogy írtad szerintem.
2014. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne hülye gyökerekre hajts, ilyen egyszerű :D
2014. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy a tizenéves lányokkal sok minden könnyebb, de párkeresés szempontjából így mintha egy vakfolt lennék: huszonéveseknek a fiatalabbak kellenek, arra pedig még nem vagyok "alkalmas" (tanulmányok, karrier, anyagiak), amit a harminc felettiek szeretnének (pl. családalapítás).
2014. szept. 13. 13:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Az, mert legtöbb fiú, aki tizenéves lányokra hajt 20 évesen a könnyű prédát keresi legtöbbször. Én is tudom, mert 16-17 évesen 22-24 évesek kerestek engem, de max. szexre. Aztán 17 évesen találtam magamnak egy szintén 17 éves srácot.
2014. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg igaz, haveri körömből is sokan tizenévesekkel vannak...már lassan én leszek a ciki hogy nem. /21f/
2014. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem minden ,,normális" srácnak kell tizenéves lány. Szerintem nem a kor a legfőbb tényező.


(Huszonéves srác)

2014. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor meglátásaim a huszonéves lányokról:

Amelyik normális az kapcsolatban van, ha véletlenül találok olyat aki nincs azt egyből el kell hívni randira, mert ha késlekedek lemaradok.

A maradék pedig általában egoista, nagyképű, bunkó, vagy pedig olyan igényeik vannak, amiknek egyszerűen lehetetlen megfelelni. 18-19 év körüli lányok ezért jobbak, kevesebb köztük az egoqueen és még teljesíthető igényeik vannak. Ráadásul jobban néznek ki. Sok csaj huszonéves korára nagyon leharcolt lesz.


24F

2014. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Igen, mondjuk én 18 leszek(de attól még ide írok) és most lesz egy 16 éves barátnőm, de csak azért mert a lányok érettebbek szoktak lenni a koruknál, ezért is van az, hogy a lányok 2-3 évvel fiatalabbak sokszor.
2014. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!