Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy testképzavaros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy testképzavaros vagyok. Órákat nézegetem magamat a tükörben és állandó megerősítésre van szükségem hogy jól nézek ki, különben összeomlok. Mit tehetek ez ellen? 18F

Figyelt kérdés

Az a legérdekesebb hogy mindenki azt mondja hogy jól nézek ki. Nem kaptam életemben eddig egy visszautasítást sem. Attól a 2 lánytól akiknél eddig próbálkoztam. De mégse érzem magamat elég jónak. És úgy érzem sose lesz rendes hosszútávú kapcsolatom... Nem tudom magamat elfogadni igazán. Hullámvölgyeim vannak. Van amikor elégedett vagyok a kinézetemmel, és van amikor nem. Általában akkor szoktam megelégedni a kinézetemmel miután 1 órán át nézegettem magamat a tükörben,és állítgattam a hajamat,biztattam magamat hogy nincs semmi baj, jól nézek ki, és próbálom nyugtatni magamat. Ez egy ideig-óráig önbizalmat ad, de másnap előröl kell kezdeni az egészet. Az is nyugtató hatással bír amikor nézegetem a jól sikerült fényképeimet. De ezzel is képes vagyok órákat eltölteni. Nem merek sehova elmenni igazán. Sokat szorongok. És kizárólag csak interneten merek ismerkedni. Annyira figyelek magamra hogy eddig még interneten sem kaptam visszautasítást. Egyébként még az is megfordult a fejemben hogy el kéne mennem plasztikai sebészhez. És igyekszek a lehető legjobban öltözködni: Zara,Levis,Nike,Adidas,stb Igyekszek keményen edzeni, és spórolok egy középkategóriás kocsira is.(Dolgozok suli mellett,levelezőn vagyok gimis,majd megyek egyetemre) Tudom hogy ez felszínesség. De nem tudom hogy mit tegyek azért hogy elfogadjanak a lányok/nők, és hogy ne érezzem magamat egy csökött tinédzser kissrácnak. Szeretnék végre vonzó férfivá válni. (Tudom ahhoz olyan viselkedés is kell.) De kinézetre is szeretném elérni.


Annyit még hozzátennék hogy nagyon szeretethiányos vagyok, és minden vágyam egy kapcsolat, egy lány akit szerethetek és kitart mellettem.



2014. szept. 13. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
mi az isten az a levelezős gimis?
2014. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak vizsgákra kell bemenni,érettségit ad ugyan úgy mint a nappali tagozat.
2014. szept. 13. 20:06
 3/3 anonim válasza:
Le irnád rövideben lusta vagyok el olvasni olyan sokat (köszi) 16L
2014. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!