Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandó veszekedés ellen mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó veszekedés ellen mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel hogy jobb hol rosszabbul vagyunk! Általában ő veszekedik mindig, minden apróságon!

Valamelyik nap azon kért számon hogy miért a fél 1sel mentem haza ha 10óráig dolgozom, közben meg délig dolgozok állandóan.Miért vesztem össze a barátnőmmel?? Biztos pasi miatt. Furcsa neki hogy a munkahelyemen sarok kád van, és az is hogy nem közöltem, (képről látta) Kiakad ha nem tudok vele beszélni, a múltkor is 8-12ig melóztam utána bementem apukámhoz a kórházba, és nem értem haza időben és nem tudtunk beszélni interneten azt kifelejtettem hogy távkapcsolatban élünk! Mit lehet tenni?? Ilyenkor hogyan állítsam le?? Ki szoktam borulni de csak kiröhög vagy ha már sírok mert olyan szinten felidegesít sem érek el semmit.


2013. jan. 19. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy a vőlegényed, hogy még nem éltetek együtt? Nem éltek együtt, de már így is problémák vannak? Szerintem nem való nektek a távkapcsolat, vagy nem illetek össze, vagy túl fiatalok vagytok, vagy ezek bármely kombinációja.
2013. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy érzéketlen kocsog,aki nem szeret és csak uralkodni akar rajtad.Dobd ki,ezerszer jobbat találsz.Amúgy muszlim vallású?
2013. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2 vagyok,csak azért kérdezem,mert valaki feltett egy hasonló kérdést.
2013. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem muszlim
2013. jan. 19. 16:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért tekinted még a vőlegényednek. Egy házasság nem így kezdődik, hanem pl. tökéletes harmóniával.
2013. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez már csak rosszabb lesz, inkább add vissza a gyűrűt. Ha más probléma lenne, ok, de ez a korlátozó viselkedés csak romlani fog, és mi az, hogy élvezi, ha sírsz??? Menekülj szerintem, ha nem akarsz bántalmazott feleség lenni.
2013. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Számon akar tartani.Szerintem keress a háta mögött mást,ami nem lesz nehéz,mert ugye távkapcsolatban éltek,kamuzz neki és amikor már sikerült kifognod egy értelmesebb figurát,akkor lépj le,őt meg hagyd ott a francba.Az ilyen kapcsolatok úgyis csak a magánytól való félelem miatt maradnak meg sokáig,mert ez tartja egybe őket.De az is lehet,hogy az egyik fél már annyira szereti a másikat,hogy bármit elnéz neki.Erről szól ez a szám is: http://www.youtube.com/watch?v=CGf2ucpmLZs
2013. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kibaxnám a pcsába.:)
2013. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megoldás: szakítás
2013. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem, minden kapcsolatban,, vannak veszekedések megkéne beszélnitek... Hapedig nem megy akkor, jobb ha.. Szétváltók!
2013. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!