Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyi időbe telt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi időbe telt, mire teljesen semleges lett az exetek?

Figyelt kérdés
Szakítás után értem... Mennyi ideig voltatok együtt? Nagy szerelem volt?
2014. szept. 13. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Még mindig megdugnám. 2 évvel a szakítás után.
2014. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagy es sokaig. soha nem lett semleges. mindig igyekeztem kerulni
2014. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem a mai napig nem semleges, de szerintem ez teljesen normális. Két komoly kapcsolatom is volt már (az egyik másfél évig tartott, a másik két évig), és mindkét exem fontos számomra a mai napig. Nem azt mondom, hogy befolyásolják az ismerkedést, új kapcsolat kialakulását, vagy ilyesmik, de ha találkozom/beszélek velük, akkor picit felkavar a dolog. Hogy is mondjam.. Amikor velük beszélek, egy picit "visszafejlődöm" azzá az emberré, aki akkor voltam, amikor velük voltam:) Picit furcsa, de szerintem érted, mire gondolok! Viszont hosszú kapcsolatok után szerintem ez így van rendjén. És idővel biztos tompul.. :)
2014. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem lett az, és nem is lesz:D Más okból kifolyólag:)
2014. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4+Ja és: nagy szerelem volt és sokáig.
2014. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!