Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lenézitek azokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lenézitek azokat, akik szerelem/párkapcsolatok terén a saját hibájukból sikertelenek? (Őszintén! )

Figyelt kérdés
Ha időtök engedi, rövid indoklást is kérek szépen.
2014. szept. 14. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Példéul milyen sikertelenségre gondolsz?

Amúgy nem, soha nem néznék le sikertelenségért embereket. Valami talán hiányzik belőlük, ami sikeressé tehetné őket, és ez az élet minden területén így van, nem lehet elítélni valakit, mert hibákat követ el. Persze van olyan hiba, amit durván gáz megismételni, például ne csald állandóan a párjaidat, ne üsd meg még egyszer és stb...


De az életben sok területen lehet bakizni. Én például diákmunkát keresek két hónapja, de vagy lecsúszok arról, amire jelentkezek, vagy válogatok, mert nem akarok telefonálgatni napi 8 órában, se állni a szalag mellett, nem hiszem, hogy bírnám... Viszont ha azt veszem, hogy valaki két nap alatt talál diákmunkát, én meg itt b4szakodok, magamat már kezdem lenézni. :D

2014. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi ez a hiba. Ha csak az, hogy nem megy könnyen az ismerkedés, mert mondjuk visszahúzódóbbak, kevésbé találják meg a hangot a másikkal, akkor dehogy is! Nem lehet nekik könnyű, de nincs oka senkinek ezért lenézni a másikat.
2014. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem , dehogy nézem le! Nem mindenki egyforma , van akinek könnyebben megy és van akinek nehezebben az ismerkedés.
2014. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meglepő válaszok. A való életben állandóan ezzel terrorizál mindenki. Csak az én családom/környezetem ennyire ilyen?
2014. szept. 17. 06:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel terrorizálnak?
2014. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!