Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen 23 éves fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen 23 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Szerintetek nagy korkülönbség?

Én még középsulis vagyok, ő egyetemre jár és mellette dolgozik egy étteremben. Kicsit idősebbnek néz ki, mint amennyi.

Szülőként hogyan viszonyulnál hozzá? Fontos számomra anyukám véleménye, aki elég liberális.

Köszönöm a válaszokat!

16L



2014. szept. 14. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem fog tetszeni neki.
2014. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en 25 evesen egy 15 evessel akartam osszejonni :P
2014. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Butaság és csalódás lesz! Mit akar egy kislanytol?
2014. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy ideje ismerem már, anyukámnak is meséltem róla, sőt találkozott is vele. Értelmes fiú, csak tényleg az, hogy idősebb...nem hiszem, hogy kihasználna.
2014. szept. 14. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok a 7 év,gyorsan repülnek az évek ha Te 18 leszel akkor Ő még csak 25 lesz,teljesen normális,ha nem használ ki pl.szexuálisan.
2014. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majdnem összejöttem egy 25 éves sráccal, de szerencsére úgy hozta az élet hogy nem jött össze:D
2014. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én a fiú voltam egy hasonló kapcsolatban 23 évesen. Nála csak később kezdődött az a korszak, amikor ki akarta élni magát, én meg akkor már inkább nyugit akartam. Nem működött. A szülők először furcsán néztek (mindkét oldalon), de aztán elfogadták a helyzetet, szóval velük nem volt gond.
2014. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!