Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen 4 fiúval csókolózni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen 4 fiúval csókolózni és eggyel lefeküdni sok szerintetek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.

14évesen 'jártam'először valakivel 2 hetes semmiség volt,vele csókolóztam,de megbántam az egészet

Aztán jött az első nagy szerelmem ami másfél évig tartott,pár hónapja lett vége, vele le is feküdtem.

Aztán egy buliban egyszer smároltam valakivel, nem is tudom hogy mehettem bele,azt is megbántam,most így visszatekintve.

Utána meg tetszett valaki,akivel párszor találkoztam, vele is csók volt és kapcsolat azért nem,mert kiment külföldre dolgozni így meg nem láttam értelmét az egésznek. Mostmár ezt is bánom,hogy akkor minek kellett a találka és a csók is...

Szerintetek ez így sok?


2014. aug. 29. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.

18/F

2014. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem:) 16/L
2014. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem! Pont elég! :)


18f

2014. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem sok, és az ilyet felesleges megbánni, változtatni úgyse tudsz rajta, legalább gyakoroltad hogyha lesz újra pasid jobban menjen ;)

csókot csak akkor bánj meg, ha van párod és mégse neki adod, akkor bánhatod :)

2014. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem 37/F.
2014. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Akkor nem értem,miért van mégis bűntudatom miattuk...

2014. aug. 29. 13:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre csinálod akkor kicsit...majd olyan 30 évesen kéne, de ha ezek nem egyszerre történtek, akkor nem...
2014. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem..éld az életet,most élvezd ki :D

18/L

2014. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy olyannal tetted akivel nem kellet volna...
2014. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fhú, te nagyon unatkozhatsz... Változtathatsz rajta? Nem. Akkor nem mindegy, hogy sok, vagy kevés?

Leírom, hogy: hát, könnyűvérű vagy és olcsó, sok.. változott ettől valami?

2014. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!