Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretők miért lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretők miért lesznek szeretők?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor a szerető már az elejétől pontosan tudja, hogy van a másiknak párja, és nem is akarja otthagyni. Miért vállalja ezt valaki? Kinek jó ez?
2014. szept. 15. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
mert kívánják egymást testileg, vonzódnak egymáshoz, és nem bírnak magukkal.
2014. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

metreszvagyok.blog.hu


Elég sok mindent leír erről.

2014. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
43%
tudod tilosban izgibb :D
2014. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
erős vonzalom. reménykednek hogy egyszer ők lesznek az elsők nem csak szeretők maradnak. előbb kialakul a viszony utána derül ki hogy már van párja másiknak, de ekkora már érzelmek is vannak. kényelem, szeretőnek lenni sokkal kényelmesebb mint feleségnek például. pénz. meg egy csomó más oka is lehet
2014. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bizonyos mértékű vonzalom van kettejük között.

.

Nem akarja egyik sem lekötni magát a másik mellett, úgy érzik, szeretőként egyszerűbb.

.

Az egyik csábít, a másik elcsábul.

.

Csak a butábbja hiszi azt, hogy ha a másik őérte elhagyja mostani párját, mellette meg fog maradni.

2014. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Van egy sztorim...

Szerintem izgalmas...ebben a részben én vagyok a szerető egy srácnak. Nekem nincs veszteni valóm, az ő részéről belém fektetett bizalom, pedig jó érzés. Fő a diszkréció. Máshogy nem megy... :)

Mindenből tanulhat az ember,akár negatívat, pozitívat. Szerintem még mindig jobb mint minden másnap egy ismeretlennel lenni. Tökéletesen bízom benne, Ő is bennem... építjük egymást...testileg,lelkileg...

Próbáltam többet belebeszélni a dologba,de felesleges. Titokban néha elgondolkoztat,hogy mi lenne,ha egy pár lennénk,de el sem tudom képzelni... Nem ez a fő célom. El vagyunk, meghallgat, én is őt... jókat beszélgetünk és ez mellett még szex is van... szingliként, lehetne ennél tökéletesebb??? :)

2014. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy azért, mint az elöttem szólók írták(bár a gyomrom forog tőlük) vagy azért, mert volt korábban több éves kapcsolata, ahol masszív lelki terror zajlott, féltékenységgel "fúszerezve". És eleinte senkihez nem akar az illető nő elköteleződni, aztán beleszeret a fazonba-de az ilyen az sosem mondja a fazonnal, hogy váljon el.
2014. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenki kapja a zöldet.

Én azt nem értem sehogy, hogy ezek az emberek nem éreznek bűntudatot, amiért aktívan közreműködnek egy másik ember megcsalatásában és megalázásában? (még úgy is, hogy a megcsaló a főbűnös) Nincs jogom elítélni, nem is szeretném ezt a benyomást kelteni, de nagyon szeretnék rálátni az okokra.

2014. szept. 15. 20:06
 9/13 anonim ***** válasza:

*nem éreznek bűntudatot, amiért aktívan közreműködnek egy másik ember megcsalatásában és megalázásában?


Akkor nem, ha a pasi egyértelműen megmondja az adott nőnek, hogy számára már nem nő az illető, aki a gyermeke anyja. Ilyen esetben a 3. félben az, mint amit irsz, fel sm merül, hanem eg an győződve, hogy egy kapcsolat vége és egy kisgyermek érdekében fenntartott kapcsolat van.

2014. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*meg van
2014. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!