Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leégtem első randin mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leégtem első randin mint a Reistag. Valamit ki lehet hozni még ebből?

Figyelt kérdés

Végre találtam egy rendes csajt akivel alalulhattak volna a dolgok jó irányba is,de ennek a csodásan induló estének egy legbarbárabb vígjátékba illő vége lett.Mármint nem a "főszereplő" szemszögéből.

Az egész ott kezdődött hogy aznap reggeltől kezdvement a hasam,de az este már meg volt beszélve eszem agába se lett volna lemondani,inkább felzabáltam egy marék gyógyszert, és belevágtunk.

Nem is volt nekem bajom egész vacsora utánig,mikor már vittem haza a csajt.

éreztem már az úton hogy itt valami baj lesz, egyre jobban csikart a belem de kegyetlenül.. kìnomba tapostam a gázt h minél hamarabb kitehessem szegényt,fel is tünt neki,kérdsezte 2x is h hova sietek ennyire de érdembe nem tudtam válaszolni...

Még lett volna 3km ,amikor bekövetkezett a katasztrófa,recsegve ropogva összefostam magam de úgy becsületesen... megálltam hirtelen kiugrottam az autobol meg ő is abból az elviselhetetlen bűzből a ganés ruhát bevágtam a csomagtartóba,volt ott pár olajos rongy(szerelő vok) a szerszámos ládában azzal megtörölkoztem ,meg le is mostam magam szerencsére volt 2l víz is a kocsiban.

utána összes ablak le, fűtés maxon h azz is szelloztessen azt folytattuk az utat én persze meztelen alsotesstel...

nem szolt hozzam tobbet,ahog láttam szerinfem sokkot kapott vagy nem is tudom.Végre mikor megérkeztünk kérdeztem h most mi legyen, amire azt mondta h mindenképp jelentkezik, de először fel kell dolgoznia a ma este történteket,(ezt már fulldokolva momdta a röhögéstől)


Szerintetek van itt esély bármire is? tényleg számitsak rá hogy keres? vagy felejtsem el? lányok tu mitt tennétek egy ilysn szitu után,ha ezt leszámitva birjátok a srácot?

:/


2014. szept. 15. 21:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
kulagép?
2014. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Úristen,,nagyon sajnállak barátom...nem kívánom ezt senkinek..nos figyelj attól függ mióta ismer e találkozás előtt de megbeszélhetitek a dolgokat hogy felhívod..én azt mondom h ne várd még ő hívjon fel..hívd fel te és mondd h vmi vírus lappangott benned és nem akartad lemondani..és találkozzatok újra
2014. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
79%
Keresni friig biztosan. Lesz egy jó sztori, barátnők előtt éghetsz majd mint a rongy :D.
2014. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Síroook :D
2014. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Az a friig fog akart lenni. Köszi swype.
2014. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
Ez most komoly?
2014. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Ajjj...:D simán meg kellett volna mondanod, h csikar a hasad, aztán kiszállni valahol és elintézni. Ez egy hétköznapi dolog, bárkivel megeshet, ha szimpi vagy neki, ezen nem fog múlni, jelentkezni fog. Én legalábbis jelentkeznék.
2014. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Ilyen is csak a mesében van! Azt hittem eddig.


Szerintem is hívd fel te és magyarázd el az egészet. Már nincs mit takargatnod. De azt nem tudom, hogy van-e esélyed, az függ a randi többi részétől is.

2014. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

hát, figyelj, ha egyébként bejöttél neki és normális a csaj, akkor felfogja, hogy ilyen dolog előfordul. pontosan tisztában van vele, hogy ez neked milyen ciki volt, és utólag azt is vágta, hogy miért is siettél annyira.

szóval nincs mit tenni, várnod kell, de ha jelentkezik, az megtartós. :)))


(egy lány)


és egyébként: Reichstag. :)

2014. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Figyelj, mindenkinek lehetnek kínos dolgai. Azt mondtad, hogy röhögött rajta. Majd keresd fel :) L
2014. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!