Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? Húgyúti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Húgyúti fertőzésem volt ami nem az első alkalom és a barátommal együtt voltunk óvszerrel valamint megszakításos módszerrel a fertőzés megjelenése előtt, de késik már 10 napja. Köze van a fertőzésnek ehhez vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 22:44
 1/10 A kérdező kommentje:
nem az első alkalom,h megszakítással csináljuk eddig erre nem volt gond. volt már hasonló fertőzésem és emlékszem,h lehet akkor is késett,de nem ennyit...
2014. szept. 11. 22:46
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A megszakításos módszer nem minősül védekeznék attól még megeshet, hogy terhes vagy. De a fertőzés és a rá szedett gyógyszer is lehet befolyással a ciklusodra, ugyanakkor 10 nap elég sok én csinálnék egy tesztet a biztonság kedvéért vagy nőgyógyászhoz mennék ha nem jön meg hamarosan.
2014. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A megszakításos veszélyes lehet. L
2014. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom,h nem védekezés . gyógyszert nem szedek. köszönöm a választ.
2014. szept. 11. 22:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem ez az első alkalom még lehet pont most csúszott be a "gebasz". Én a helyedbe fogamzás gátlót íratnék, vagy beszereznék egy ilyet: (egyik barátnőm már régóta hasznája) [link]
2014. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszatérő a húgyúti fertőzésed lehet érdemes lenne azért kivizsgáltatnod, mert lehet benned lappang csak tünetmentes vagy és akkor kikezelnének és nem kéne időről időre ezzel szenvedned.
2014. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most jöttem rá,h ez fertőzés eddig azt hittem csak,h valami kis felfázás,de köszi:)
2014. szept. 11. 22:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Most nem kezdlek kioktatni mennyire veszélyes a megszakításos, mert felesleges, úgyse érdekel téged...


De egyébként ha visszatérő tünet a felfázás, akkor nem ártana párodat is kivizsgáltatni, mert így első blikkre, ez a "nászutas" betegségnek tűnik. Az meg a drága párodtól van, aki tünetmentes hordozó lehet, és mivel gumi nélkül is csináljátok simán állandóan visszafertőzhet.

2014. szept. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hidd el nem vagyok ennyire felelőtlen, nagyon is érdekel . köszönöm a választ!
2014. szept. 12. 10:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Hugyuti fertőzésnek nincs köze a menses keseshez.viszont megszakigassal lehetsz terhes.

A szexnek lehet köze a fertőzeshez.

Csinalj egy terhessegi tesztet.

2015. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!