Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek bejön/utáljátok/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön/utáljátok/zavar/nem foglalkoztok vele, hogy ha a srác egy kicsit "náci"?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy utálja a cigányokat,zsidókat,melegeket. A nyugatot megveti és látja az igazi arcát. De erről nem beszél sokat csak néha felhozza.. de amikor felhozza akkor sokat beszél róla.

2014. szept. 15. 22:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
41%

Az utolsó elég nagy butaságokat mond. Na mindegy.


Egyetértek az elsővel, tényleg buta paraszt vagy és nem hogy zavarna, de egyenesen lehánynálak.


22L

2014. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, a nácizmusról mindenkinek csak a fajelmélet jut eszébe, pedig azért jóval többről szólt.
2014. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%

Down: Attól, hogy nem szereti Őket, még nem biztos, hogy agresszív. Viszont abban igazad van, hogy nem náci a kérdező, hanem szimplán rasszista. Nem? A kettő nem ugyan az. Hisz gondolom nem elkötelezett Németország felemelkedésében... :) De Magyarországon jelenleg amúgy is nagy zavarban van ez a fogalom sajnos... nem kéne keverni és beállítani mindent nácinak.


Örömmel olvastam, hogy volt viszont olyan hozzászóló, aki nem egyből köpdösött, hanem elfogadta a gyerek nézeteit, vagy is elfogadná, ha alapja is lenne és nem csak azért utálná Őket, mert ilyen olyan amilyen.

Igen, akkor valóban jobb a helyzet, csak azért mert valakinek más a színe amúgy is hülyeség elítélni. A cigányság nagy részével tudjuk mi a probléma. Aki nem hülye tudja. Akinek csak rossz tapasztalatai vannak velük - nem nehéz... - Benne nyilván kialakul valamiféle rasszizmus - ami alapjáraton nem volt benne. A zsidósággal aki tájékozottabb szintén tudja mi a probléma. Konkrétan nem is a zsidósággal, hanem egyes rétegével van a gond. Legalábbis a nagyobbik. Így ezt is meglehet érteni... bár itt is tudni kivételről. De ha valami okból úgy dönt utálja az egész "fajt", egs... mindenkinek a maga dolga - viszont ebben is megvan az ok.

A homoszexuálisokkal meg gondolom semmi problémája nem lenne a kérdezőnek ha nem lenne a b_uzi felvonulás meg az a sok szar amit ott művelnek/gyaláznak meg nemzetet egyházat stb... a négy fal között telejen oké minden.

Szerintem nem ok nélkül utálja Őket, biztos megvan az oka, csak hát na... kivételek mindenhol vannak. :)


A nácziást azonban tényleg fejezd be, elég ha mások használják helytelenül... szerencse, hogy idézőjelbe raktad. :))

2014. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Aha.És ha helyes ?:D Szőke haj,kék szem? úgy könnyeben el tudjátok viselni. Náci bocsánat rossz kifejezés volt..Nem azt mondom, hogy mindegyik rossz csak a 97%.. a példákat nem írok.. elég ha be írjátok a youtuba.
2014. szept. 15. 22:50
 15/24 anonim ***** válasza:

Na ez már mindjárt jobb, mint amit a kérdés sugall. Mégse utálod Te az összeset egytől egyig...

A cigányság 90%-a meg olyan amilyen, ezt szerintem jórészt senkinek nem kell magyarázni. :)

2014. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Útólsó teljesen egyet értek veled. Így gondoltam én is.. csak már késő van, és nem volt kedvem le írni.:) Köszi
2014. szept. 15. 22:56
 17/24 anonim ***** válasza:
30%

" a négy fal között telejen oké minden. "


Ennyi kösz, tovább nem is kell olvasni, te is a végtelenségig primitív vagy és buta, nem csoda, hogy egyetértesz a kérdezővel.

2014. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
37%

#13


"Down: Attól, hogy nem szereti Őket, még nem biztos, hogy agresszív"


Ez nem szeretem, nem szeretem kérdése hidd el :D

2014. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok agresszív, Kösz a válaszokat, de vki a kérdésemre is válaszolna ?:D nem kéne le ragadni hogy kiket útáll. Köszi még1x :)
2014. szept. 15. 23:08
 20/24 anonim ***** válasza:

17: Nincs mit!:D

Nem vagyok egoista, de azért tisztában vagyok azzal, hogy buta vagyok-e vagy nem. Mint szerintem mindenki akinek van esze. És ha Te szerinted rendben van az, amiket ott csinálnak - ha ferde hajlamú vagy ha nem - kettőnk közül nem én vagyok a buta.

De nem szeretnék veszekedni, egyrészt amúgy se szeretek másrészt valóban nem ez volt a kérdés.

Egyébként biztos vagyok benne, hogy a homoszexuálisok között is vannak nagyon sokan, akik ezt illetőleg - ha még csak a felvonulásról és az ottani "programokat" ide véve is - egyetért az elhangzottakkal.


De jól van többet nem írok, mert még a végén 70% alatt találom magam:D

2014. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!