Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek bejön/utáljátok/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön/utáljátok/zavar/nem foglalkoztok vele, hogy ha a srác egy kicsit "náci"?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy utálja a cigányokat,zsidókat,melegeket. A nyugatot megveti és látja az igazi arcát. De erről nem beszél sokat csak néha felhozza.. de amikor felhozza akkor sokat beszél róla.

2014. szept. 15. 22:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
40%
Remélem te is csak a négy fal között csókolod meg a barátnődet. Erről ennyit.
2014. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
71%
na mesélj, milyen a nyugat igazi arca? :D
2014. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
"a nyugatot megveti és látja az igazi arcát" Na ezt nem értem. Engem nem zavarna, ha tényleg nem beszélne sokat róla vagy csak akkor ha ketten vagyunk és tud viselkedni olyan társaságban ahol pl van meleg. És valljuk be valamilyen szinten az is számít hogy néz ki az illető :D
2014. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Gondolok szeptember 11-re.. kamu Vagy a holkamu stb stb..És igen tud társaságban viselkedni,még ha melegek is vannak.
2014. szept. 16. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!