Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ütött ebbe a nőbe? Ti értitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ütött ebbe a nőbe? Ti értitek?

Figyelt kérdés
Párommal 3éve vagyunk együtt, nemrég megszületett a kisfiúnk. A párom hagyta el őt, és sokáig vissza akarta szerezni a nő. Közben jöttem én, és ahogy megtudta máris nekem kezdett el írkálni, hogy ilyen szemét hazug a párom stb... majd átváltott és kedves volt velem de azt azért még közölte hogy mindig szeretni fogja őt. Ez mind facebookon történt, le is tiltottam majd feloldottam a tiltást 1 év után. nem tudom honnan tudta meg a számom de felhívott és gratulált a babához aztán lerakta, majd bejelölt facen. kedvelgeti az összes babás képem és ő még rakott is ki egy állatkölykös képet a saját falára és ott gratulált a páromnak és nekem. Nem értem ezt a nőt. Szereti magát kínozni? Vagy mit akar tőlem? nem furcsa egy kicsit hogy a szerelme és egy másik nő közös gyerekét nézegeti? mennyi idő eltelt már és még mindig velünk van elfoglalva, ahogy láttam van párja is. nem lakunk egy városban. Ja és még mielöt.. nem nagyon érdekel a facebook, nem vagyok ott állandóan.:)
2014. szept. 16. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj...tanuljunk már meg egyértelműen fogalmazni. Ki a nő és ki a férfi a sztoriban? "A párod hagyta el őt"....na de kit? A frissen született gyereket, vagy ki akart kit hova...értelmetlen maszlag...mondhatni f**szság. Légyszi fuss neki megint...
2014. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elég nehéz volt kihámozni, de ha jól értem a párod előző (3 évvel ezelőtti) nőjéről van szó, aki még mindig a párod után koslat.

hát, ha zavar (ami normális), tiltsd le megint facebookon, tiltsd le a számát, ne vedd fel a telefont neki, vagy mondd meg, hogy ne zaklasson titeket, ha nem hallgat rá, akkor szólj neki, hogy feljelented zaklatásért, és ha még így sem hagyja abba, akkor tényleg jelentsd fel. ennyi.

2014. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szóval a párom hagyta el az exnőjét, és a nő vissza akarta szerezi a párom. az ex mondta nekem hogy mindig szeretni fogja párom. elnézést, így meg sok lett a szóismétlés.:)
2014. szept. 16. 10:39
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, az elöttem lévő párjáról van szó akivel azt hiszem 2évig voltak együtt.
2014. szept. 16. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Állatkölykös képet rakott ki gratuláció kíséretében o.O ? Érdekes ... akár célzásértékű is lehetne ,de nem akarom a bogarat a füledbe ültetni ! ..Ez a nő még mindíg a kapcsolatotokat fúrja ... Ne foglalkozzatok vele .
2014. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben most szedném le az összes képet a netről amin a babátok rajta van! Mielőtt ez a nem normális elküldi más oldalakra. Már egyáltalán nem a pároddal kellene foglalkoznia....
2014. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne? Az a nő érzelmielg még mindíg rajta van a pasidon. Most legjobb bari akar lenni vagy mi? Teljesen igazad van, hogy kellemetlenül érzed magad miatta.

Oké, egy babás képet likeolni rendben van, tudomásul vette, hogy van gyerek. De nem az összeset.

2014. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!