Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Puhány vagyok ha ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puhány vagyok ha ez nagyon szíven ütött?

Figyelt kérdés

1 hónapig volt barátnőm,a legutolsó találkozásunkon még folyton bújt,ölelt,puszilt fogta kezem séta közben,pajkoskodott és ilyenek,este amikor nem válaszoltam egy üzenetére küldött sms.-t, felhívott,programötleteket vetett fel..majd 2 nappal utána közölte facebookon hogy ez nem megy,vége a dolognak és próbált lerázni.


Bevallom ez nagyon megrázott. Egyik pillanatban mintha tökszerelmes lenne aztán üzenetben szakít és ignorál ahogy tud.Azóta beszéltünk de teljesen máshogy viselkedik. Úgy érzem mintha az a lány akit megismertem és a párom volt,meghalt volna..üres vagyok.

Ez ciki,fiú létemre?

19/F


2014. aug. 30. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem ciki. Egy fiúnak is lehetnek érzései.
2014. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pont.Az.Aki válasza:

De cukiiii... Nagyon aranyos vagy. :) Szerintem ez csak azt bizonyítja h érző, lelkiismeretes ember vagy. :) Sajnos egyre kevesebb az ilyen, igazán szerető ember... :/ Nagy hibát követett el a csajszi...

Amúgy egyáltalán nem ciki. :)

2014. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez a hirtelen teljes fordulat ami kiakasztott.

Egyik nap még szemlátomást odavan értem következőn meg már semennyire se érdeklem?

2014. aug. 30. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem ciki, sőt... Az ilyen lány annyira kétszínű. Bár nem tudom, hogyha azt mondta a végén, hogy próbált lerázni, akkor miért mutatta azt korábban, hogy mennyire odavan érted.

Remélem hamar túl leszel rajta, mert egy ilyen lány egy perc szomorkodást sem érdemel meg.

2014. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert nem szexelted meg.
2014. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szjger13 ***** válasza:
Szerintem egy fiú lehet érzelgős az mért lenne ciki mindenkinek lehetnek érzései! Az a fura hogy nem mert személyesen szakítani! Ezt azért elmondhatod neki!!!!
2014. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszer elégítettem ki orálisan 51%-os,állj már le a szexes válaszaiddal..ő még szűz volt és korainak érezte.
2014. aug. 30. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!