Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet egy ilyen megjegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen megjegyzésre mondani?

Figyelt kérdés

Tegnap ez egyik évfolyamtársam (nő) beszélgetés közben, minden átmenet nélkül a következő megjegyzést tette: „Tudod mi kellene neked? Egy nagy pofon!”

Szerintem semmi előzménye nem volt, előtte közömbös dologról beszélgettünk.


2014. szept. 16. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Visszakérdezel, hogy "És ki fogja azt a pofont adni?". Ha önként jelentkezik, akkor lehet provokálni, és biztatni, hogy pofonon kívül adjon mást is. Ha esetleg tényleg üt, utána lehet "kárpótlásért" zaklatni.


Bár ilyenek "élő adásban" is eszembe jutnának...

2014. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vágd szájba te előtte
2014. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a fejeben mar egy komplett 164 részes brazil szappanopera forgatókönyve lement es ez a mondat veletlenul hangosan csússzunk ki a száján. Erdemes lenne rákérdezni,hogy mire mondta (valoszinuleg o maga sem tudna megmondani) ,tudnak erdekes dolgot művelni a nok ..
2014. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pofán vered és megkérded: "így gondoltad?"
2014. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Én valószínűleg annyit kérdeztem volna tőle, hogy "Miért is?"
2014. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyira meglepődtem, hogy nem tudtam hirtelen mit mondani, de nem is volt idő, mert megkezdődött az előadás. Gondoltam, hogy később megkérdezem, miért monda ezt, de aztán inkább hagytam az egészet.
2014. szept. 16. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínűsítem, hogy amit te közömbösnek ítéltél, abban volt valami bántó, sértő, bunkó. Senki nem nyög be csak úgy ilyet.

Vissza kellett volna kérdezned, miért?

2014. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet, de újra végiggondolva sem jöttem rá, mi váltotta ki belőle.
2014. szept. 16. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!