Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan idézeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan idézeteket mondani ami az örök szerelemről szól?

Figyelt kérdés
Régen hallottam egy nagyon jót de egyszerűen nem jut eszembe hetek óta.. Hozzátenném, hogy nem lányról van szó, és félreértés ne essék homokos sem vagyok.XD (Egyébként egy tetoválást szeretnék csináltatni, és csak egy ilyen idézet hiányzik belőle, a többi részét már rég megálmodtam. :))
2014. szept. 15. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
örök szerelemről ne akarj,mert olyan, h örök nem létezik, max. sírig tartó! Bocsánat, h most ezt mondom, de szerintem csak a kisgyerekek hisznek az ilyen örökkön örökké dolgokban! :)
2014. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hidd el ez örök szerelem, ha lehet szerelemnek nevezni!

Konkrétan egy focicsapatról van szó, és ez a ""szerelem"" nem 1-2 éve tart..

2014. szept. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!