Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy lány ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy lány ennyire szégyenlös?

Figyelt kérdés

Új vagyok a munkahelyen, gyakornokként a párom mellett. A fönök külföldi, angolul szoktam beszélni vele, ha kell. A párom mondta, hogy próbáljak meg vele az anyanyelvén beszélgetni, biztos imponálna neki, és egyszer felvenne fizetett állásba. Csak sajnos én ezt a nyelvet nem beszélem, csak alapszinten (3 másikat igen, azért vettek fel), nem akarok beégni. Szerinte meg ha nem kapom magam össze, találnak helyettem mást, aki beszéli. Mintha az emberek csak úgy tolonganának az ingyenmunkára...

Mert hogy az exe olyan beszédes volt, magabiztos, mindenkihez azonnal odarohant és elöadta az egész élettörténetét, csak hogy rá figyeljenek.


Ti cikinek éreznétek, ha a barátnötök ilyen szégyellös lenne?


2014. szept. 16. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivan?
2014. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért mert nem beszélsz angolul nem vagy szégyenlős.
2014. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

3 dolgot nem értek:

mit keres ez a kérdés ebben a kategóriában?

ebben mi a ciki?

magyarul is megtanulhatnál a másik 3 nyelv mellett, hogy vannak a hosszú magánhangzók?

2014. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mobilról nem lehet hosszú ö-t írni
2014. szept. 16. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:
megint a "telefonról nem lehet" duma. ok
2014. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Volt már a kezedben Iphone 4 ?

Annak a billentyüzetén tényleg nincs hosszú ö és ü

2014. szept. 16. 13:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Nektek mi bajotok van? Nem tök8, hogy most ékezettel ír, vagy sem? Nem ez volt a kérdés...


Ha nem akarsz az adott nyelven beszélni vele, csak angolul, sztem azzal sincsen semmi gond, csak ne legyél kuka. A barátod meg remélhetőleg csak biztatni akar, hogy előrébb juss.

2014. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ebben semmi ciki, legalábbis aki szeret, az nem fog cikinek érezni, bár az nem is emlegetné, hogy bezzeg az exe ebben és ebben mennyivel jobb volt.


ha te nem érzed magabiztosnak magad azon a nyelven, akkor maradj csak az angolnál, gondolom, nem volt eddig se probléma ezzel.

2014. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!