Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti milyen lányra mondjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti milyen lányra mondjátok hogy szép és milyenre hogy gyönyörű, mi a különbség nektek?

Figyelt kérdés
pl. egy szép vagy egy gyönyörű lány 10/ hány pont
2014. szept. 16. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
gyönyörű akkor ha van benne valami + ami megfogalmazhatatlan
2014. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
A külseje szép egy lánynak, a belsője pedig lehet gyönyörű. A személyisége tesz valakit gyönyörűvé.
2014. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyönyörű a szép fokozása. Én nagyon ritkán használom. Gyönyörűnek nagyon különlegesnek kell lenni. Tökéletesnek és hogy megfogjon benne valami megfogalmazhatatlan, ahogy az első is írta. Ha pontozni kellene a lányokat a 10/10 is szép, a gyönyörű az egészen más. Én ahhoz érzelmeket kapcsolok, például szerelem. Ha szerelmes vagyok akkor esetleg használom, de amúgy tényleg nem mondom csak úgy egy lányra.
2014. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szép: 10/7-10

Gyönyörű: 10/10000000000000000

2014. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából csak a szavak másak, de lényegében ugyanazt jelenti nálam. Hol ezt hol azt használom.


De a csinost legtöbbször akkor használom ha a ruhát is nézem.

2014. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

gyönyörű:csak arra mondom,akibe szerelmes vagyok.Kritériuma,hogy legyen benne valami különleges amitől egyedi szépsége lesz,emellett legyen jó kisugárzása.Legyen őrjítő tekintete,bájos mosolya.

Akár egy átlagos lánynak is lehet gyönyörű mosolya


szép:egyszerűen tetszik,nagyon jól néz ki.Megdugnám,de semmi több.


csinos:általában ruhával együtt lehet ezt mondani valakire.Egy csúnyácska lány is lehet csinos.

2014. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Küldj egy képet és elmondom!
2014. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!