Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy fiú sokszor néz?

Figyelt kérdés
Ma reggel egyfoltában nézett, mikor visszajottem a tanártól is nézett mire én visszanéztem rá és nekimentem az ablaknak, amin mindenki rohogott csak ő nem. Ezt az ablakosat eljátszottam még 1x. Kovetkező órán is nézett mikor kimentem a tanárhoz. Mikor lenn voltunk az udvaron akkor is. És mikor vége volt az utolsó órának míg felvette a táskáját 2x. Míg fociztak akkor is. És ez csak ma volt. Nem sokáig, inkább csak sokszor keveset. Mit jelent ez?

2014. szept. 16. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Te és ő nem vagytok véletlenül gyenge képességűek?
2014. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem.
2014. szept. 16. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
azt hogy van szeme :D most fogadunk azt akartad hallani hogy uristen de jo neked oda van erted :D mi ezt igy nem tudjuk megmondani engem is so fiu sokszor nezz na es ha neked is bejon mar pedig tuti hogy bejon menj oda kerdezd meg es kezd vele beszelgetni nem kell nagy dobra verni hidd el beleeled magad aztan koppansz mint tyukszar a deszkan menj oda megkerdezni aztan kesz :D remelem tudtam segiteni :D tipp: ne eld bele magad :(( 14 l
2014. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
talán azért néz, mert nem vak?!
2014. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem tetszik és inkább csak a telefonját bámulja.
2014. szept. 16. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Most csak a telefonját bámulja vagy téged?! :D
2014. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Chessbase válasza:
Biztos hipnózisba akar ejteni (:
2014. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vagy furcsán öltözöl vagy leszart egy madár vagy még nem látott azelőtt vagy tetszel neki és fel akarja hívni magára a figyelmet, de az a legvalószínűbb, hogy tetszel neki menj oda hozzá kérd meg hogy ne bámuljon és ha bunkó vagy visszakérdez hogy miért akkor vágd pofán nyugodtan :D az vicces lenne xdd
2014. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!