Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarok venni férfi feromon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarok venni férfi feromon parfümöt. Vélemény?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a nőknek bejön ez a feromon illat. 5.000-10.000 FT környékén láttam mozogni az árait (persze gondolom a határ a csillagos ég, mint minden téren :D ).

Egy lánynak akarok a közeljövőben szerelmet vallani és szerintem ezzel nem árthatok :)

Ti mit gondoltok erről az egészről, mit ajánlotok ti (az az milyen márkát)?

18/F



2014. szept. 16. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
feromon parfüm? annyi pénzért hugyozok neked egy fél litert is
2014. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is erdekel!

Amugy használ?

2014. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. kommentelő, köszi de ink nem XD

2. Várok még én is 1-2 olyat ki leírja a véleményt de ha senki nem ad tanácsot akkor megveszem és majd elküldöm a véleményem :D

2014. szept. 16. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy kiábrándítalak, de egyáltalán semmi hatása nincs a feromonos parfümöknek. Aki azt mondja, hogy van, az valószínűleg ezzel üzletel :) Max jó lehet arra, hogy azt _hiszed_ hogy van hatása és ettől magabiztosabb leszel. Szóval placebóhatása van.

Annyi pénzért inkább egy hozzád illő finom designer parfüm, nem valami feromonos parasztvakítás. Nem ér meg annyi pénzt. Ezt nőként mondom :)

2014. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

:( Kár pedig azt hittem tudom valamivel növelni az esélyeimet :)

2014. szept. 16. 18:41
 6/6 anonim válasza:
nekem feromonos giorgio armani-m van de en nagyon szeretem és a lányoknak is tetszik :D volt még feromonos hugo boss de az annyira nem jött be de ezt nagyon szeretem állítólag a paco rabanne is nagyon jó
2015. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!